دکوراسیون داخلی

ایده های اتاق کودک متفاوت و کاربردی

ایده های اتاق کودک متفاوت

ایده های اتاق کودک متفاوت

در این مقاله ایده های اتاق کودک متفاوت را با هم بررسی می کنیم. می توانید برای اتاق کودک و اوایل نوجوانی خود دکوراسیون اتاق های متفاوت و کاربردی بسازید. شما می توانید با تهیه اتاق های راحت و خیال انگیز برای آن ها یک فضای استراحت زیبا ایجاد کنید. با به کار بردن این ایده های دکوراسیون که بیشتر برای کودکان بزرگتر جذابیت دارد، می توانید افق های وسیعی را در ذهن آنها ایجاد کنید.

فضای کاری پر انرژی

اگر می خواهید رنگی زنده و پرانرژی به اتاق اضافه کنید اما نمی خواهید کل اتاق را رنگ کنید، کافی است از یک یا دو قسمت مهم برای تاثیرگذاری استفاده کنید. ممکن است از این نقاشی دیواری الهام بخش و تکنیک نقاشی اطراف فضای کار این اتاق کودک الهام بگیرید.

فضای کاری پر انرژی ایده های اتاق کودک متفاوت و کاربردی

ترکیبی ویژه برای گربه دوستان

برای اتاق خواب کودکانی که عاشق گربه هستند می توانید عکس گربه مورد علاقه شان را به دیوار بچسبانید. با این کار هم رضایت فرزندتان را بدست می آورید و هم اتاق کودک متفاوتی را ایجاد می کنید.

چیدمان ویژه گربه دوستان ایده های اتاق کودک متفاوت و کاربردی

انرژی های اضافی را با دیواره کوهنوردی تخلیه کنید

با ساختن دیوارهای کوهنوردی مناسب، به بچه ها کمک کنید تا از شر انرژی اضافی خود خلاص شوند. پشتی طرح‌دار و دسته‌های رنگارنگ فضا را به یک محیطی عالی برای فرزندانتان تبدیل می‌کند. برای فرزندانی که علاقه فراوانی به جنب و جوش دارند قرار دادن این نوع وسیله ها در اتاق هم آن ها را سرگرم می کند و هم باعث جذابیت اتاق می شود.

انرژی های اضافی را با دیواره کوهنوردی تخلیه کنید

جذاب با مدل ستاره

یکی دیگر از ایده های اتاق کودک متفاوت، اتاق خواب با مدل های ستاره می باشد. اولین جزئیات چشمگیر در اتاق که با میز، سرویس خواب و نشیمن فوق العاده چیده شده است، نورپردازی و فرش دایره ای شکل می باشد.

جذاب با قطعات ستاره ایده های اتاق کودک متفاوت و کاربردی

اتاق کودک مسدود شده یکی از ایده های اتاق کودک متفاوت

این اتاق زیبا به بلوک هایی مانند اتاق مطالعه کودکان قرمز رنگ، قسمت رختکن خاکستری و قسمت خواب سبز تقسیم شده است که در نتیجه دکوراسیون اتاق بسیار تمیزی به وجود می آید. به این ترتیب می توانید تاثیر رنگ ها را روی افراد نسبت به ناحیه مناسب ببینید.

ایده های اتاق کودک متفاوت و کاربردی

چیدمان دیوار با شخصیت های مورد علاقه

گنجاندن شخصیت های جالب در دکوراسیون دیوار می تواند چنین نتایج دلپذیری را به همراه داشته باشد. همچنین شما با چسباندن این کاراکترها به دیوار می توانید قوه تخیل فرزندانتان را نیز تقویت کنید.

تزیین دیوار با شخصیت های مورد علاقه

شخصیت های محبوب در زمینه هایی مانند سر تخت نیز نتایج عالی می دهند. جادوی دیزنی با یک تخت خواب با تم میکی موس و چراغ های سقفی بالون مهمانی به اتاق آورده می شود.

اتاق بچه میکی موس

رنگین کمان تلطیف شده یکی دیگر از ایده های اتاق کودک متفاوت

عشق یک کوچولو به رنگین کمان می تواند به طور خودکار بدون ایجاد آشفتگی رنگین، در اتاق اعمال شود. در این طرح تم رنگین کمان در رنگ های ظریف و پاستلی بر روی پنجره، اتاق کودک، تخت و پاتختی اجرا شده است. قرار گرفتن تمامی این موارد در کنار یکدیگر باعث ایجاد نتیجه ای عالی شده است.

رنگین کمان تلطیف شده ایده های اتاق کودک متفاوت و کاربردی

فرمت های مختلف ایده های اتاق کودک متفاوت:

b2n yun shorturl
1ea cutt rebrandly

منبع : evdekorasyonx

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + هفت =