دکوراسیون داخلی

ایده های دکوراسیون اتاق نوزاد

ایده های دکوراسیون اتاق نوزاد

آرام ترین اتاق: ایده های دکوراسیون اتاق نوزاد

شاید چند روزی با پدر و مادر شدن فاصله داشته باشید، شاید یک مادر یا پدر جدید هستید. شما به این موضوع آگاه هستید که از روزی که فهمیدید قرار است بچه دار شوید، یک زندگی کاملاً جدید در انتظار شما است. یکی از ملموس ترین و زیباترین انعکاس این زندگی رنگارنگ و آرام چیدمان اتاق نوزاد است. اگر شما هم مثل ما فکر می کنید، وقت آن رسیده که ایده های دکوراسیون اتاق نوزاد را اجرا کنید! بیایید با هم نگاهی به مواد و ایده های دکوراسیون اتاق نوزاد بیندازیم.

تصاویر پس زمینه

همانطور که در کل خانه، یکی از محبوب ترین محصولات دکوراسیون اتاق نوزاد، کاغذ دیواری است. وقتی به کاغذ دیواری اتاق کودک فکر می کنید، ممکن است به گزینه هایی با رنگ های زنده و طرح های تند فکر کنید، اما اگر می خواهید رنگ های ملایم را در دکوراسیون اتاق نوزاد انتخاب کنید، شک نکنید که می توانید محصولاتی را پیدا کنید که خواسته شما را برآورده کند!

برچسب های دیواری

اگر نمی خواهید از کاغذ دیواری استفاده کنید، می توانید با برچسب اتاق کودک خود را دکور کنید. می توان استیکرهایی با طرح های مختلفی پیدا کرد، از شکل حیوانات گرفته تا شخصیت های کارتونی، از ابرها تا ستاره ها.

اتاق نوزاد

 منسوجات خود را انتخاب کنید

تزئین اتاق کودک شما باید همیشه با پارچه شروع شود. این وسوسه انگیز است که فکر کنید انتخاب رنگ سرویس خواب یا اتاق برای شروع کار است، اما اگر به سمت یک پارچه منسوجات کشیده شده اید، اگر تصمیمات دیگری قبلاً گرفته شده باشد، قرار دادن آن در اتاق ممکن است سخت باشد.

پارچه نقش اصلی را در اتاق کودک ایفا می کند، زیرا یک اتاق خواب است که همیشه قرار است یک صندلی راحتی یا مبل داشته باشید . در اتاق‌خواب‌های دیگر ، ممکن است یکی از آن‌ها را جا دهید، اما یک مکان پرستاری ضروری است. این بدان معنی است که شما می دانید که حداقل یک تکه مبلمان روکش دار وجود دارد. کرکره پارچه‌ای یکی دیگر از انتخاب‌های محبوب در اتاق نوزاد است، بنابراین احتمالاً دو قسمت اصلی نساجی وجود دارد.

تختخواب نوزاد

تابلوهای دیواری

البته می توانید پنل دیواری را که دوست دارید خریداری کنید و به دکوراسیون اتاق رنگ ببخشید. اما پیشنهاد ما به شما این است که با تزیینات دست ساز اتاق کودک این قسمتِ خانه را خاص کنید! نگران نباشید؛ ایجاد یک پنل دیواری دست ساز بسیار آسان است که می توانید هر طرحی را که می خواهید یا حتی نام کودک خود را روی آن بدوزید!

پرتاب بالش

کوسن ها آماده کمک به شما در ایجاد فضایی دلپذیر و رنگارنگ در اتاق کودک هستند. در صورت تمایل برای ایده های دکوراسیون اتاق نوزاد، می توانید بالش هایی با طرح های مناسب برای اتاق کودک خریداری کنید و یا با استفاده از تخیل خود و استفاده از رنگ های پارچه، بالش های سرگرم کننده DIY بسازید.

دکوراسیون اتاق کودک

جعبه های ذخیره سازی

فضای ذخیره سازی همیشه در اتاق نوزاد مورد نیاز است! همچنین می توانید از جعبه های ذخیره سازی برای رفع این نیاز ذخیره سازی به روشی شیک و مقرون به صرفه استفاده کنید. شکی نیست که در طرح های متناسب با تمی که برای اتاق کودک تعیین کرده اید، می توانید یک جعبه نگهداری پیدا کنید.

اشیاء تزئینی برای ایده های دکوراسیون اتاق نوزاد

زیورآلات، قاب و البته اسباب بازی! اشیاء دکوراسیون اتاق کودک که انتخاب می کنید به شما کمک می کند فضایی را که می خواهید را ایجاد کنید. در این میان، نباید فراموش کنید که می توانید این قسمت را با لوازم اتاق کودک خود آرامش بخش کنید. ما می خواهیم در این مورد به شما کمک کنیم.

اتاق خواب نوزاد

اشیاء بافته شده با مکرومه

در سال‌های اخیر، اشیایی از بافته‌های مکرومه، به‌ویژه در پذیرایی ها و سردرها و در بسیاری از مناطق خانه قرار داده شده است. اگر می خواهید یک دکوراسیون اتاق ساده بسازید، چطور از جلوه ساده اما شیک قیطان مکرومه در اتاق نوزاد خود استفاده کنید؟ به عنوان مثال، می توان با ساختن آینه ای زیبا از بافتنی مکرومه، جلوه ای شیک به دکوراسیون اتاق داد.

ایده های دکوراسیون اتاق نوزاد1

برای ایده های دکوراسیون اتاق نوزاد، پالت رنگ کامل را پیدا کنید

به احتمال زیاد، شما در حال حاضر ایده هایی در مورد رنگ اتاق نوزاد دارید. به خصوص اگر تصمیم داشته باشید که پرده هم در اتاق آویزان کنید، زیرا این کار بر روی رنگ های دیگری که به اتاق وارد می کنید بسیار تأثیر می گذارد.

آبی اغلب به عنوان یک ایده اتاق خواب کودک تک جنسیتی در صدر جدول قرار می گیرد، زیرا مفهومی بین دریا، آسمان و ارتباط آنها با احساس آرامش و باز بودن دارد. درجه بندی خاکستری نیز محبوب است، به خصوص زمانی که با رنگ سفید ملایم یا صورتی زیبا همراه شود تا کمی گرما به آنها بدهد.

اگر ترجیح می‌دهید دوزهای قوی‌تری از رنگ را به اتاق کودک خود تزریق کنید، به لوازم جانبی نگاه کنید که در صورت تغییرتُن و یا اگر بیش از حد طاقت‌فرسا به نظر می‌رسد، بتوانید به راحتی آنها را تعویض کنید.

یکی دیگر از راه‌های استفاده از رنگ‌های شاد و شوخ‌تر، ترکیب نسخه‌های پاستلی از رنگ‌های روشن‌تر است. پرتقال تبدیل به زردآلو، آهک به مریم گلی و زرد را می توان به گل پامچال تبدیل کرد.

فرمت های مختلف مقاله ایده های دکوراسیون اتاق نوزاد :

b2n yun shorturl
1ea cutt rebrandly

منبع : koctas

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =