دکوراسیون داخلی

ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

تخت مدل کامیون

این اتاق خواب پسرانه از طراحی لیزا گیلمور ، با تخت وانت قرمز رنگ وینتیج، رویای یک عاشق خودروی جوان به حقیقت پیوسته است. بقیه اتاق با پالتی از آبی های خنک و سفید تازه تکمیل شده است تا تمرکز بر روی اتاق خواب حفظ شود.

تخت مدل کامیون

لذت بردن از مطالعه

این اتاق پسرانه جذاب از Curated Nest Interiors ، کلبه ای برای لذت بردن از مطالعه  است. کاغذ دیواری قفسه کتاب مصور زیبای خود که دیوار بالای قاب تخت به شکل خانه را می پوشاند ،وجود دارد. پالت کلاسیک آبی و سفید به کاغذ دیواری اجازه می دهد تا بدرخشد.

لذت بردن از مطالعه

اسکای لاین نیویورک از ایده هایی برای چیدمان اتاق پسران

این اتاق پسرانه آبی و سفید از طراحی داخلی Sissy + Marley رویای کودکان شهر نیویورک است. با پنجره تصویری غول‌پیکرش که مجهز به صندلی پنجره‌ای داخلی برای مطالعه، نگاه کردن و برنامه‌ریزی برای تسلط بر جهان در آینده است. کاغذ دیواری راه راه آبی و سفید که در یک الگوی افقی قرار گرفته است. این کاغذ دیواری ها به تعادل سقف های بلند و اضافی کمک می کند و استفاده از نور آویز اکریلیک آبی روشن به زمین کمک می کند.

اسکای لاین نیویورک از ایده هایی برای چیدمان اتاق پسران

گلمپینگ

طراح داخلی Mel Bean از Mel Bean Interiors یک اتاق پسرانه سرگرم کننده برای خواهران و برادران در سایه های مایل به آبی  ایجاد کرد. با یک تخت دو طبقه چوبی کم رنگ و بلند به شکل خانه مجهز به یک چادر رول آپ، یک جفت صندلی کیسه ای لوبیا. یک میز چوبی، یک چراغ کف بزرگ، و یک سایه پنجره با چاپ برگ‌هایی که به این اتاق بزرگ، حال و هوای یک تماشای بچه‌های خانگی را می‌دهد که هر بچه‌ای دوستش دارد.

گلمپینگ

تلسکی

یکی از ایده های چیدمان اتاق پسران از سمت گروه طراحی اچ ارائه شده است. این اتاق با یک نقاشی دیواری کوهستانی در سایه‌های سفید، مشکی، خاکستری و رگه‌های زرد با یک قاب تخت به شکل تله اسکی جفت شده است. در این اتاق پسران بازیگوش از گروه طراحی اچ  که تضمینی برای ایجاد لبخند است.

تلسکی

یکی دیگر از ایده ها برای چیدمان اتاق پسران : آسمان پرستاره

این اتاق پسرانه جذاب از Chango & Co ، قصیده ای از شگفتی آسمان پرستاره است. این اتاق با رنگ آبی سلطنتی پر جنب و جوش ارائه شده است. رگه‌های چوب کم‌رنگ روی مبلمان و کف، طراحی را سبک‌تر می‌کند. همچنین در عین حال احساس آرامش و خواب‌آلودگی را حفظ می‌کند.

آسمان پرستاره

تخت قلعه

در این اتاق پسرانه شاد از Louis Duncan-Designs ، کاغذ دیواری با چاپ برگ طبیعت را تداعی می کند. در حالی که قلعه تخت بلندی که با یک چادر خاکی پوشانده شده است به بچه ها مکانی برای مخفی شدن، بازی، خواب و رویاپردازی می دهد.

تخت قلعه

مودی بلوز

این اتاق پسرانه جذاب از طراح داخلی ارین ویلیامسون از ارین ویلیامسون دیزاین به رنگ آبی عمیق، بد خلق و خو و اشباع شده است. دما را پایین می آورد و آن را به مکانی عالی برای در آغوش گرفتن، استراحت و خواب تبدیل می کند. مبلمان و اکسسوری های قدیمی به آن حسی جاودانه می دهد.

مودی بلوز

اتاق رشد برای ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

این اتاق بزرگ پسرانه از Chango & Co به لطف قفسه‌های بلند تعبیه شده از کف تا سقف مجهز به نردبان کشویی است. همچنین با کاغذ دیواری نوار عمودی سیاه و سفید و یک تخت بزرگ که می‌تواند همراه با کودک رشد کند، طراحی شده است. این اتاق برای تمام دوران کودکی به یاد ماندنی است.

اتاق رشد برای ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

واضح و مدرن

این اتاق پسرانه از Curated Nest Interiors از پالتی از رنگ‌های آبی قوی و سفید شفاف استفاده می‌کند. این رنگ ها حسی تازه و امروزی را ایجاد کند. رگه‌های هندسی جذابیت را می‌افزایند، و چراغ آویز به سبک اسپوتنیک، نت‌هایی به سبک قدیمی اضافه می‌کند.

ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

گوشه ای برای مطالعه 

این گوشه مطالعه اتاق خواب پسرانه جالب از طراحی داخلی Sissy + Marley است. این ایده دارای کاغذ دیواری مصور کامیون، یک صندلی مطالعه به شکل قو، لگوهای بزرگ و قفسه های دیواری است که کتاب های مورد علاقه را نشان می دهد.

گوشه ای برای مطالعه کردن

یکی از ایده ها برای چیدمان اتاق پسران : پاپ مینیمالیست

در این خانه با قاب A در دهه 1960 که در کوه‌های Catskill قرار دارد. AHG Interiors یک اتاق مینیمالیستی برای کودکان طراحی کرد که خطوط تمیز خانه و مناظر طبیعت را تکمیل می‌کند. اکسسوری‌های بازیگوش مانند چراغ خواب خرگوش ، بالش‌های پرتابی رنگارنگ، فرش رنگین‌کمان و خانه عروسکی اکریلیک با جنسیت خنثی، جذابیت و سرگرمی را ایجاد می‌کنند.

یکی از ایده ها برای چیدمان اتاق پسران پاپ مینیمالیست

توکار

در این اتاق پسرانه از Think Chic Interiors ، یک دیوار قفسه‌بندی توکار و یک میز زیر پنجره مکانی برای همه چیز ایجاد می‌کند. طاقچه تخت توکار دارای سقفی افتاده است که با ستاره های شب رنگ آمیزی شده است. پالت خاکستری عمیق و سفید شفاف اتاق با رگه‌های مسی درخشان بر روی همه چیز، از لوازم جانبی گرفته تا نور آویز نور حباب مسی که از سقف آویزان شده است، برجسته شده است.

توکار

بازی الگو

در این اتاق پسرانه از Chango & Co ، سایه های آبی، خاکستری و زرد و ترکیبی از الگوها فضایی آرام اما پویا را ایجاد می کند. کاغذ دیواری مصور ماهی حس حرکت را ایجاد می‌کند. یک صندلی راحتی که با روکش‌های آبی و سفید روکش شده است. گوشه‌ای دنج را برای مطالعه و آرامش ایجاد می‌کند. یک نور آویز خاکستری بزرگ، نمایشی آرام ایجاد می‌کند، و منسوجات نرم مانند فرش‌های چند لایه و یک تخت روکش‌دار.

بازی الگو

دو طبقه مینیمالیستی

این اتاق پسرانه مشترک آرام و مینیمالیستی از Cathie Hong Interiors است. دارای یک تختخواب دو طبقه مدرن با خط تمیز در چوب کم رنگ و سفید، بازی از بافت های ظریف روی کاغذ دیواری، ملافه، و فرش های کف، و رگه هایی از رنگ سبز دریایی و جنگلی است.

دو طبقه مینیمالیستی

مدل ورزشی یکی از ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

این اتاق پسرانه مینیمالیستی مرتب از Urbanology Designs است. این اتاق مجهز به تخت‌خواب‌های دوطبقه‌ای از چوب و فلز، حلقه‌های بسکتبال نصب‌شده روی دیوار، و فضای باز زیادی برای بازی است.

مدل ورزشی یکی از ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

بازی بلوز

در این اتاق پسرانه از طراح داخلی  Maite Granda ، دیوارهای آبی اشباع شده است. سایه‌های یکدست آبی روی تخت با کاغذ دیواری طرح‌دار آبی و سفید گرافیکی، رگه‌های طبیعی و چوبی و رنگ‌های قرمز روشن شده است.

بازی بلوز

تخت خواب کلاسیک یکی از ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

در این اتاق پسران جذاب در یک خانه مزرعه دهه 1880 در Catskills، AHG Interiors است. دکور و مبلمان قدیمی و جدید را ترکیب شده که شخصیت خانه را تجلیل می‌کند، مانند چراغ‌های فلزی قدیمی، پارچه‌هایی با رنگ‌های خنثی، و چوبی به شکل خانه.

تخت خواب کلاسیک یکی از ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

سرتاج بلند

این اتاق پسرانه از Murphy Maude Interiors دارای یک تابلوی سرپوش گرافیکی از کف تا سقف است. این تابلو تا دیوار بالا می رود و روی سقف می ریزد تا یک نقطه کانونی چشمگیر ایجاد کند. دیوارهای بژ حس گرمی ایجاد می کنند و به مبلمان و ملافه های آبی اجازه می دهند خودنمایی کنند. نقشه سیاه و سفید جهان روی دیوار مجاور، نوعی دکور جاودانه است که او هرگز از آن بیشتر نخواهد شد.

سرتاج بلند

مدل جنگل یکی دیگر از  ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

یک سر جایزه حیوانات پر شده، کاغذ دیواری با تصویر موجودات جنگلی، و قاب تخت چوبی فرسوده، به این اتاق پسرانه از Curated Nest Interiors جذابیت می بخشد .

مدل جنگل یکی دیگر از  ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

کلی گرین

در این اتاق پسرانه از گروه طراحی اچ، پایه‌ای از رنگ‌های سفید و خاکستری با استفاده جسورانه از رنگ روی رختخواب استفاده شده است. بالش‌های پرتابی و یک فرش رنگارنگ در سایه‌های سبز روشن، نارنجی پر جنب و جوش و آبی سرمه‌ای برجسته شده است.

کلی گرین

نرم و آرام بخش

این اتاق پسران آرام‌بخش از شرکت Mindy Gayer Design است. دارای پالت لایتی از خاکستری و سفید کم رنگ، با مقدار زیادی پارچه‌های نرم، رگه‌های طبیعی و لمسه های مختلف مانند قلعه چادر و مدل دایناسور در بالای تخت است.

آرامش بخش

پاپ های رنگی

این اتاق خواب پسرانه روشن و شاد فلوریدا از طراح داخلی Maite Granda است ، شامل کاغذ دیواری با طرح استخوان شاه ماهی، لهجه های نارنجی روشن و آبی تیره و یک دیوار گالری در بالای کمد دوقلو برای افزودن رنگ و جذابیت به فضای عمدتا خنثی است.

پاپ های رنگی

ملوان قدیمی

این اتاق پسرانه از Urbanology Designs از هنرهای قدیمی و لوازم جانبی برای ایجاد تم مرد ملوانی پیر شوخ‌طبعی استفاده می‌کند. با تخت آنتیک، چراغ‌های مطالعه با طناب، و فضایی برای گیتار برای کمک به گذراندن زمان در آن شب‌های طولانی در دریا، کامل می‌شود.

ملوان قدیمی

تخت سایبان دار

در این اتاق خواب پسرانه از طراحی امیلی هندرسون ، تخت‌های دو نفره به هم چسبیده، فضایی برای اشتراک‌گذاری و خوابیدن ایجاد می‌کنند. یک سرتاج با طرح حیوانات و سر جایزه اسباب‌بازی به بازیگوشی می‌افزاید و یک سقف سایبان سفید روکش دار ساده که با رولپلاک‌های چوبی بلند شده است. این سایبان ها، فضایی شبیه چادر ایجاد می‌کند که آن را دنج و سرگرم‌کننده می‌کند.

تخت سایبان دار

تخت قلعه یکی دیگر از ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

در این اتاق خواب، یک قلعه تختخواب‌شوی چوبی مدرن با یک پلکان توکار که به طبقه بالا منتهی می‌شود. مرکز این اتاق پسرانه آبی و سفید از Design Lines Signature است.

تخت قلعه یکی دیگر از ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

ابرقهرمان یکی از ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

این اتاق پسران بازیگوش و شاد از طراح داخلی Maite Granda ، قصیده ای برای ابرقهرمانان با چشم انداز ساحل است. کف‌ها و دیوارهای سفید اجازه می‌دهند تا جزئیات بدرخشند. از حلقه بسکتبال که در پشت در بسته شده تا نوار مرزی سقف نارنجی روشن و هنر و لوازم جانبی ابرقهرمانی.

ابرقهرمان یکی از ایده ها برای چیدمان اتاق پسران

ایده تخت برای کودکان در حال رشد

وبلاگ نویس Rachel Denbow از A Beautiful Mess یک تخت کودک نوپا با سبک میانه قرنی برای اتاق پسر در حال رشدش ساخت و آن را آبی رنگ کرد تا با دکور مطابقت داشته باشد. یک نیمه دیوار آبی سلطنتی به زمین کردن فضا کمک می کند و گوشه تخت را احساس راحتی بیشتری می کند.

ایده تخت برای نوزادان در حال رشد

به سبک نارنجی

این اتاق بچه‌های نارنجی پر جنب و جوش از کارن بی ولف داخلی ترکیبی سرگرم‌کننده از رنگ و الگو است . این اتاق با خرس‌های عروسکی، آثار هنری بازیگوش، و تابلوهای قدیمی تزئین شده است. رنگ‌های خاکستری رنگ روشن را تقویت می‌کند تا از تحریک بیش از حد دکوراسیون جلوگیری کند.

به سبک نارنجی

 ساده و شیک

این اتاق پسرانه شیرین از K Shan Interiors با یک پالت آبی و سفید که با پارچه‌های حیوانی برجسته شده است. یک نور شب دایناسور روی میز صندلی چوبی کنار تخت، و یک چاپ قاب زیبا در بالای تخت، آن را ساده نگه می‌دارد.

 ساده و شیک

خاکستری آبی

در این اتاق پسرانه روشن و دلباز از Calimia Home ، پالت خاکستری و آبی کم رنگ شامل یک نیمه دیوار کاغذ دیواری راه راه عمودی است که بافت ظریفی را اضافه می کند و به زمین کمک می کند.

 ساده و شیک

فرمت های مختلف ایده ها برای چیدمان اتاق پسران:

b2n yun shorturl
tiny cutt rebrandly

منبع : thespruce

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + چهارده =