دکوراسیون داخلی

رنگ های سازگار با مشکی در دکوراسیون

رنگ های سازگار با مشکی

برای کسانی که عاشق انتخاب های جسورانه هستند: رنگ های سازگار با مشکی در دکوراسیون

رنگ مشکی به دکوراسیون منزل شما زیبایی خاصی می بخشد. اما باید به نکاتی در استفاده آن در کنار رنگ های دیگر توجه کنید. در این مقاله به رنگ های سازگار با مشکی در دکوراسیون منزل می پردازیم تا بتوانید به راحتی رنگ مشکی را در دکوراسیون منزل خود بگنجانید. در حالی که رنگ‌های روشن مانند سفید و قهوه ای روشن، رنگ‌هایی را که در کنارشان قرار می گیرند، ملایم می‌کنند. اما برعکس آن ها، مشکی تاکید زیادی دارد. به طرز چشمگیری رنگی را که در کنارش قرار می گیرد را برجسته می کند و به فضا عمق می بخشد. این ویژگی‌ها رنگ مشکی را به رنگی برجسته و جسور تبدیل می‌کند.

اگر می خواهید دکوراسیون منزلی چشمگیر ایجاد کنید، رنگ مشکی را به عنوان رنگ اصلی خود در نظر بگیرید. البته مشکی باید با رنگ های مناسب ست شود تا فضایی درهم ایجاد نکند. پس کدام رنگ ها در دکوراسیون با مشکی سازگاری دارند؟

آیا آماده جستجو در ترکیب های مشکی هستید که بسته به رنگی که با هم استفاده می کنید، ظاهری ظریف، چشمگیر، آرام یا مجلل به خانه شما ببخشد؟ برای هماهنگی کامل، پیشنهادات ویژه پالت رنگ مشکی ما برای دکوراسیون منزل منتظر شماست. اگر آماده هستید، بیایید اکنون شروع کنیم.

ترکیب سیاه مسی

دکوراسیون خانه مشکی مسی

رنگ مسی انرژی گرم و روشن را به محیط می بخشد. رنگ مشکی نیز مس را برجسته می کند و ظاهری مجلل ایجاد می کند. با این حال، این ترکیب به دور از ظاهر لوکس دکوراسیون کلاسیک است. بلکه نشان دهنده سادگی و چشمگیر بودن دکوراسیون مدرن است.

با توجه به فضا می توانید مسی را در نواحی مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید با صندلی های چرم مسی و رنگ دیوار مشکی در اتاق نشیمن به هارمونی کامل برسید. در حمام، اجازه دهید آرمیچر مسی، وان حمام یا سینک ظرفشویی با کاشی های دیواری سیاه و سفید مکمل یکدیگر باشند. برای ایجاد فضای روشن‌تر، وسایلی مانند ظرف مسی، قهوه جوش، لوستر مسی یا صندلی مسی را روی دیوار آشپزخانه قرار دهید.

دکوراسیون منزل قرمز مشکی

دکوراسیون منزل قرمز مشکی

یکی دیگر از رنگ های سازگار با مشکی، قرمر می باشد. قرمز یکی از رنگ هایی است که مانند سیاه خود را نشان می دهد. تُن و رنگ انتقالی قرمز تاثیر استفاده از این دو رنگ را در کنار هم تعیین می کند. به عنوان مثال، زمرد، قرمز و مشکی، دکوراسیون کلاسیک را تداعی می کند. این کار ظاهر با استفاده از رنگ آبی تیره در جزئیات تقویت می شود.

از سوی دیگر، وقتی رنگ هایی مانند نارنجی و زرد با قرمز روشن و سیاه ترکیب می شوند، فضایی پرانرژی و معاصر پدیدار می شود. به عبارت دیگر می توانید با توجه به جلوه ای که می خواهید در دکوراسیون بدهید، آزادانه با قرمز و مشکی بازی کنید.

دکوراسیون اتاق سیاه فوشیا

دکوراسیون اتاق سیاه فوشیا

فوشیا ترکیبی پر جنب و جوش است. وقتی پویایی فوشیا و جلوه مشکی با هم ترکیب شوند، طراحی متعادلی پدیدار می شود. ترکیب بنفش و زرد با فوشیا این دو ترکیب را به ظاهری امروزی دعوت می کند، در حالی که اضافه شدن رنگ سفید ظاهر التقاطی تر را دعوت می کند.

برای انتقال رنگِ فوشیا در اتاق های تاریک؛ از رنگ های روشن مانند کرم، راسو و سفید به عنوان رنگ های میانی استفاده کنید. به عبارت دیگر، اجازه دهید مشکی رنگ غالب شما باشد، رنگ های روشن، رنگ کمکی شما باشد و رنگ فوشیا کم استفاده ترین رنگی باشد که کل این فضا را متعادل می کند. در مناطق پر نور، تا جایی که می خواهید از فوشیا استفاده کنید. به عنوان مثال، از فوشیا در مکان های آفتابگیرها یا مبلمان در اتاق نشیمن آفتابگیر و در جزئیاتی مانند اشیاء تزئینی در اتاق های نشیمن کم نور استفاده کنید.

رنگ های سازگار با مشکی-زرد

زرد یکی دیگر از رنگ های سازگار با مشکی

اگرچه زرد رنگی پرانرژی است، اما در صورت استفاده شدید می تواند چشم را خسته کند. مشکی این جلوه زرد را می شکند و ترکیب ملایم تری ایجاد می کند. با توجه به فضایی که در آن از زرد و مشکی استفاده خواهید کرد، تُن غالب و رنگ های انتقالی را تعیین کنید.

برای حفظ آرامش اتاق خواب، رنگ زرد را در اشیاء فرعی مانند فرش و لوازم جانبی قرار دهید. از ترکیب زرد، نارنجی، قرمز و مشکی در اتاق نشیمن برای داشتن فضایی پر جنب و جوش با ظاهری پاپ آرت استفاده کنید. با دکوراسیون سبز، زرد، سیاه و سفید محیطی دلپذیر در آشپزخانه ایجاد کنید. دکوراسیون خانه زرد و سیاه و سفید در شیرین ترین شکل خود را در اتاق کودکان نشان می دهد.

دکوراسیون منزل مشکی-فیروزه ای

دکوراسیون منزل مشکی فیروزه ای

یکی از ترکیب های رنگی پرکاربرد، مشکی-فیروزه ای است. با این دو رنگ می توانید هم زیبایی دکوراسیون قدیمی و هم ظرافت دکوراسیون کلاسیک را به تصویر بکشید. فیروزه ای عمق رنگ سیاه را نرم می کند و هوای پیچیدگی را به آن اضافه می کند. به عبارت دیگر، حتی اگر از رنگ مشکی به عنوان رنگ غالب استفاده کنید، فیروزه ای همچنان با زمینه آبی و مشکی خود برجسته می شود.

بیش از یک رنگ انتقالی را بگنجانید تا دو رنگ قاطع بر یکدیگر سایه نزنند. به عنوان مثال از رنگ های بنفش، کرم و حتی خردلی که رنگ هایی با ته رنگ قرمز هستند در دکوراسیون وینتیج استفاده کنید.

در دکوراسیون کلاسیک فیروزه ای و مشکی را با رنگ های متالیک مانند طلایی و مسی متعادل کنید. همچنین می توانید این کار را با وسایل تزیینی مانند جا شمعی مسی روی کمد مرمری مشکی، یا با وسایل پارچه ای طرح دار مانند بالش مشکی با خطوط طلایی انجام دهید.

رنگ های سازگار با مشکی-خاکستری

دکوراسیون منزل خاکستری مشکی

خاکستری رنگی است که از طبیعت الهام گرفته شده است. آرامش‌بخش و پیچیده، این رنگ کاملاً با دکوراسیون مینیمالیستی ترکیب می‌شود. در حالی که خاکستری جلوه مشکی را ملایم می کند و فضایی زیبا به محیط می بخشد. برای دکوراسیون منزل خاکستری-مشکی می توانید از تمام تُن های خاکستری و به خصوص رنگ مشکی مات استفاده کنید.

برخلاف رنگ های پر جنب و جوش مانند زرد و فوشیا، در استفاده آزادانه از خاکستری در فضاهای بزرگ مانند دیوارها، صندلی های راحتی و روتختی تردید نکنید. از آنجایی که آنها در پالت رنگ مشکی و خاکستری به یکدیگر نزدیک هستند، این دو رنگ به طور یکپارچه یکدیگر را تکمیل می کنند. به عنوان مثال، برای دکوراسیون حمام مشکی، وان خاکستری و حوله حمام خاکستری را انتخاب کنید. بنابراین، می توانید فضای اسپا را در حمام خود ایجاد کنید.

دکوراسیون منزل سفید-مشکی

دکوراسیون منزل سفید مشکی

در اینجا ترکیب رنگی نمادین سیاه و سفید را بررسی می کنیم. این رنگ‌های با کنتراست بالا بدون در نظر گرفتن رنگ‌های انتقالی، ظاهری یکپارچه به شما می‌دهند. به عبارت دیگر، اگر نمی‌خواهید پالت رنگ را خیلی باز نگه دارید و در مورد هارمونی تصمیم نگیرید، سیاه و سفید دو رنگی هستند که شما را به اشتباه نمی‌ اندازند.

اگر جلوه خاصی وجود دارد که می خواهید در فضایی که فقط از دو رنگ استفاده می کنید ایجاد کنید، به خصوص می توانید برخی از رنگ های انتقالی را بگنجانید. برای مثال دکوراسیون اتاق جوان سیاه و سفید با رنگ زرد ظاهری پویا و چشمگیر پیدا می کند. دکوراسیون اتاق نشیمن سیاه و سفید با سبز مریم گلی، طراحی آرامش بخش و مینیمالیستی پیدا می کند. در آشپزخانه و حمام، محصولات دکوراسیون سیاه و سفید خود را نشان می دهند.

در واقع سیاه و سفید نه تنها برای خانه، بلکه برای محل کار نیز یک انتخاب ایده آل است. دکوراسیون اداری سیاه و سفید محیطی مدرن و شیک ایجاد می کند.

رنگ-های سازگار با مشکی1
نمونه های دکوراسیون خانه مشکی با پالت رنگ آبی
نمونه های دکوراسیون خانه مشکی با پالت رنگ پنتون
نمونه های دکوراسیون خانه مشکی با پالت رنگ کرم
نمونه های دکوراسیون خانه مشکی با پالت رنگ پنتون
نمونه های دکوراسیون خانه مشکی با پالت رنگ سبز
نمونه های دکوراسیون خانه مشکی با پالت رنگ زرد

نمونه های دکوراسیون خانه مشکی با پالت رنگ

شما می توانید به لطف کدهای رنگی و پالت مخصوص دکوراسیون خانه مشکی به هارمونی منحصر به فردی برسید:

همچنین می توان از رنگ مشکی به عنوان رنگ انتقالی استفاده کرد و با قهوه ای استایلی بوهمیایی ایجاد کرد.

ما پیشنهادات پالت رنگ های سازگار با مشکی و نمونه های طراحی را با کدهای رنگی با شما به اشتراک گذاشتیم. اگر طرفدار انتخاب‌های جسورانه  مانند مشکی هستید، می توانید برای مبلمان و اکسسوری مورد نیاز به هومودکورز مراجعه کنید!

فرمت های مختلف مقاله رنگ های سازگار با مشکی :

b2n yun shorturl
1ea cutt rebrandly

منبع : koctas

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =