دکوراسیون داخلی

سان روم چیست؟

سان روف-اتاق آفتابگیر

سان روم چیست؟

سان روف-اتاق آفتابگیر

ویژگی های کلیدی اتاق های آفتابگیر

همانطور که گفته شد اتاق های آفتابگیر با تعداد زیاد پنجره ها قابل شناسایی هستند. این اتاقها تا حد امکان نور طبیعی را به شما می دهند. اتاق‌های آفتاب‌گیر ممکن است از ابتدا به این صورت طراحی شوند یا ممکن است شامل ایوان‌های سرپوشیده تغییر یافته باشند. این اتاق ها می توانند تهویه مطبوع داشته باشند یا نداشته باشند. بسته به هدف اتاق، درهایی که فضا را از هم جدا می کنند می تواند براساس سلیقه شما باشد.

اتاق‌های آفتاب‌گیر چهار فصل دارای تهویه مطبوع در اتاق هستند که امکان کنترل آب و هوا و استفاده از فضا را در تمام طول سال فراهم می‌کند. سان روم ها سه فصل معمولاً تهویه مطبوع ندارند و بنابراین فقط در بهار، تابستان و پاییز قابل استفاده هستند، زیرا زمستان‌ها بسیار سرد خواهد بود.

sun room

نکات استایل سان روم

هنگام طراحی یک اتاق سان روم ، هدف باید اضافه کردن مبلمان راحت و عناصر جذاب بدون مسدود کردن نماهای پنجره یا شلوغی فضا باشد. پنجره ها عنصر جالبی برای کار کردن هستند، زیرا فضای دیواری زیادی برای آویزان کردن آثار هنری یا تزئینی وجود ندارد.

هنگامی که تصمیم می گیرید چه دکوراسیون و مبلمانی را برای آن جا در نظر بگیرید، ابتدا هدف اتاق آفتابگیر خود را ارزیابی کنید. آیا در درجه اول به عنوان یک فضای نشیمن دیگر، یک فضای ناهار خوری یا یک منطقه استراحت برای استراحت و مطالعه استفاده خواهد شد؟ بسته به اندازه اتاق آفتابگیر، ممکن است متوجه شوید که از آن برای بیش از یک هدف استفاده می کنید یا ممکن است استفاده شما در طول روز تغییر کند. به عنوان مثال، ممکن است یک گوشه مطالعه یا یک میز کوچک برای ناهار خوری به همراه یک مبل و صندلی برای دیدار با دوستان خود داشته باشید.

هر چه از فضا استفاده می کنید، عناصر سبک و مطبوع را انتخاب کنید. رنگ‌های روشن، ملایم و شاد به افزایش روشنایی فضا کمک می‌کنند یا می‌توانید رنگ‌های گرم و دعوت‌کننده را برای گفتگویی آرامش‌بخش در عصر انتخاب کنید. هر کدام از پالت های رنگی را که ترجیح می دهید، مبلمان و دکور کافی اضافه کنید تا محیطی راحت ایجاد کنید.

یکی دیگر از چیزهای کلیدی برای افزودن به سان روم ها گیاهان هستند. نور فراوان باعث می شود که رشد گیاهان آپارتمانی با آفتاب کامل به نسیمی دلپذیر تبدیل شود. گنجاندن فضای سبز همچنین باعث می شود فضا احساس طبیعی تر کند و بیرون را به داخل می آورد. چه از چند گیاه آپارتمانی استفاده کنید و چه فضا را با فضای سبز پر کنید، از جمله گیاهان راهی عالی برای چیدمان اتاق سان روم است.

قالب های مختلف مقاله سان روم :

b2n yun free
1ea cutt rebrandly

منبع : thespruce

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + سیزده =