دکوراسیون داخلی

معانی رنگ های اصلی در فنگ شویی

معانی رنگ های اصلی در فنگ شویی

معانی رنگ های اصلی در فنگ شویی

معانی رنگ های اصلی در فنگ شویی رنگ سفید در فنگشویی

مشکی

اگر سفید از نبود رنگ ها تشکیل می شود، سیاه مجموع همه رنگ هاست. همچنین سمت یین نماد تای چی است. در بسیاری از فرهنگ‌ها، رنگ سیاه با مضامین تیره‌تر همراه است، اما در فنگ شویی نیز ارتباط مثبت تری با عمق و کاوش شخصی دارد.

سیاه همچنین نشان دهنده عنصر آب است که مربوط به سکون، خرد و تفکر آرام می باشد. این رنگ به منطقه شغلی نقشه فنگ شویی باگوآ متصل است.

به طور کلی، مشکی یک رنگ برجسته عالی برای کار با فنگشویی است تا ظرافت ماندگار را به خانه شما بیاورد.

رنگ مشکی در فنگشویی

خاکستری از رنگ های اصلی در فنگ شویی

خاکستری ترکیبی از سیاه و سفید است – اما همچنین به منطقه خود از نقشه فنگ شویی باگوا متصل است که به شما کمک می کند با افراد مفید زندگی خود ارتباط برقرار کنید.

به عنوان یک رنگ خنثی، می تواند در اکثر خانه ها استفاده شود.

رنگ خاکستری در فنگشویی

آبی

معنای فنگ شویی آبی بسته به تون آن تغییر می کند. به عنوان مثال، آبی و سرمه ای با تن متوسط، عنصر چوب را نشان می دهند. چوب با رشد، سرزندگی و شفقت مرتبط است. آبی عمیق نیمه شب که تقریباً سیاه است به عنصر آب عمیق و تیره متصل می شود.

در بسیاری از فرهنگ های آسیایی، سایه های خاصی از آبی با عزاداری مرتبط است. در آیین بودا، آبی مربوط به سلامتی است که نماد آن بودای طبی رنگ لاجورد است. آبی همچنین به مناطق خانواده و دانش نقشه فنگ شویی باگوآ متصل است.

رنگ آبی در فنگشویی

سبز

سبز رنگ فنگ شویی تجدید روحیه، انرژی تازه و بازسازی است. هنگام کار با رنگ سبز، داشتن حداقل چندین سایه مختلف برای به حداکثر رساندن اثرات انرژی فنگ شویی مهم است.

سبز به منطقه Family نقشه فنگ شویی باگوآ متصل است. این رنگ را می توان با توناژ دکور خانه، رنگ یا حتی با یک گیاه سبز آپارتمانی در خانه شما گنجاند!

رنگ سبز در فنگ شویی

قرمز یکی دیگر از رنگ های اصلی در فنگ شویی

در فنگ شویی، قرمز رنگی است که جایگزین رنگ های دیگر می شود. قرمز، قوی ترین رنگ در فنگ شویی است و بسیار فرخنده در نظر گرفته می شود. قرمز اغلب برای محافظت و پاکسازی خانه یا انرژی یک فرد استفاده می شود. در سنت فنگ شویی فرقه سیاه، از پاکت های قرمز برای احترام و محافظت از مشاوران فنگ شویی و مخاطبان آنها استفاده می شود.

قرمز همچنین بسیار فعال و انرژی زا است و قرمزی بیش از حد می تواند برای برخی افراد طاقت فرسا باشد. بهتر است از مقادیر زیاد رنگ قرمز در فضاهایی که آرامش‌بخش‌تر هستند، مانند اتاق خواب ، اجتناب کنید. یک فرش زیبا با رنگ قرمز می تواند راهی ملایم برای جذب انرژی قرمز باشد.

قرمز همچنین رنگ عنصر آتش و منطقه شهرت نقشه فنگ شویی باگوآ است که به دید، الهام و وضوح مرتبط است.

رنگ قرمز در فنگشویی

رنگ صورتی

صورتی یک رنگ ظریف در فنگ شویی است که با منطقه مشارکت و عشق در نقشه باگوا مرتبط است. صورتی رنگی است که برای فعال کردن عشق به خود، نرمی و جذب رابطه استفاده می شود.

معانی رنگ های اصلی در فنگ شویی رنگ صورتی در فنگ شویی

رنگ قهوه ای

رنگ های خاکی مانند قهوه ای عنصر زمین را وارد خانه شما می کند. عنصر زمین در مورد زمین، پایداری و مراقبت از خود است.

کفپوش های چوبی قهوه ای یا مبلمان راهی فوق العاده برای دعوت عنصر زمین به خانه شما است.

رنگ قهوهای در فنگشویی

رنگ زرد از رنگ های اصلی در فنگ شویی

بسته به موقعیت، رنگ زرد می تواند ما را به یاد نور گرم و درخشان خورشید یا خاک سرسبز بیاندازد. این رنگ عنصر زمین و ناحیه سلامت (یا مرکز) نقشه فنگ شویی باگوآ است که زمین، پرورش دهنده و پایدار است.

زرد همچنین نماد ایستادگی و فروتنی است. زردِ طلایی روشن برای نشان دادن طلا برای لباس امپراتور چین استفاده می شد. در آیین بودا، زرد اخرایی لباس راهب با فروتنی و تسلیم ارتباط دارد.

معانی رنگ های اصلی در فنگ شویی رنگ زرد در فنگشویی

نارنجی

مانند آبی، معنای فنگ شویی نارنجی بسته به توناژ تغییر می کند. نارنجی ترکیبی از  زرد و قرمز است. این رنگ فنگشویی را قوی می کند، زیرا قدرت قرمز و پایداری زرد را دارد. این رنگ همچنین به این معنی است که می تواند بین عنصر زمین یا عنصر آتش جابجا شود. پرتقال های روشن و آتشین، شعله های درخشان آتش را به یاد می آورند، در حالی که پرتقال های زرد بیشتر خاکی و زمینی هستند.

معانی رنگ های اصلی در فنگ شویی رنگ بنفش در فنگشویی

رنگ بنفش

از رنگ های اسطوخودوس گرفته تا رنگ های بادمجانی غنی تر، بنفش به اشرافیت و ثروت مرتبط است. بنفش رنگی است که باعث احترام می شود و می توان از آن برای اتصال چی شما با قدرت، رفاه و فراوانی استفاده کرد. قرمز تیره که به سمت بنفش می رود، رنگی است که نماد ثروت و قدرت است. بنفش به عنوان ترکیبی از قرمز آتشین و آبی سرد، می تواند هارمونی و تعادل را ایجاد کند.

فرمت های مختلف مقاله رنگ های اصلی در فنگ شویی :

b2n yun shorturl
1ea cutt rebrandly

منبع : thespruce

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − پنج =