فنگشویی

نحوه استفاده از نماد نیلوفر آبی در فنگ شویی

نیلوفر آبی در فنگ شویی

نحوه استفاده از نماد نیلوفر آبی در فنگ شویی

نیلوفر آبی در فنگ شویی

نماد و معنی نیلوفر آبی در فنگ شویی

نیلوفر آبی گیاه زیبایی است که در دریاچه ها و برکه ها رشد می کند و نمادی محبوب در بسیاری از فرهنگ ها است. گلی بزرگ با گلبرگهای سفید، صورتی یا قرمز می باشد. در چین، تمام قسمت های گیاه نیلوفر آبی برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از گل به صورت زینتی استفاده می شود، در حالی که سایر قسمت های گیاه دارای فواید غذایی و دارویی است.

نیلوفر آبی در فنگ شویی

برخلاف بسیاری از گل ها و گیاهان، نمی توان یک گیاه نیلوفر آبی زنده را وارد خانه کرد. اگر می‌خواهید از نماد نیلوفر آبی استفاده کنید، می‌توانید در عوض تصویری از نیلوفر آبی را وارد فضای زندگی خود کنید. در اینجا برخی از معانی فنگ شویی برای نیلوفر آبی آورده شده است.

خلوص و کمال

یکی از سنت های حکمتی که فنگ شویی از آن نشأت می گیرد، بودیسم است. در سنت بودایی، نیلوفر آبی نماد روشنگری است، زیرا می تواند رشد کند و شکوفه کاملی را حتی در تاریک ترین گل ایجاد کند. این یکی از هشت گنج فرخنده بودایی است و بسیاری از بوداها و بودیساتواها روی یک نیلوفر آبی نشسته اند.

ازدواج و باروری

نام چینی نیلوفر آبی مانند ترکیبی از کلمات به معنای اتصال و صلح به نظر می رسد، بنابراین نشان دهنده یک اتحاد صلح آمیز است. در آثار هنری و تزئینی، جوانه های نیلوفر آبی اغلب نمادی از باروری و فرزند هستند. غلاف دانه نیلوفر آبی نیز نماد باروری است.

فراوانی با نیلوفر آبی در فنگ شویی

نیلوفر آبی نیز با فراوانی و باروری تابستان همراه است. این گیاه هدایای زیادی برای ارائه به ما دارد. در طول تابستان، هم گل می دهد و هم دانه می دهد و از تمام قسمت های گیاه برای غذا، تزئین یا اهداف درمانی استفاده می شود.

شفقت و صلح

کوان یین، بودیساتوای شفقت، اغلب در حالی که یک نیلوفر آبی را در دست گرفته یا روی آن نشسته به تصویر کشیده می شود. ارتباط بین کوان یین و نیلوفر آبی این گل را به نمادی از شفقت تبدیل کرده است. مانترای شفقت کوان یین، “Om Ma Ni Pad Me Hum” به معنای “جواهری در نیلوفر آبی” است.

How to use the lotus symbol in Feng Shui

استفاده از نماد نیلوفر آبی در خانه شما

اگر در حیاط خود حوض دارید و آب و هوای مناسبی دارید، داشتن حوض نیلوفر آبی در فنگ شویی بسیار خوش یمن است. از آن جایی که این گزینه برای بسیاری از ما در دسترس نیست، می توانید تصویر یک نیلوفر آبی را نیز در قسمت های خاصی از خانه خود داشته باشید.

در اتاق خواب

می توانید تصویر گل نیلوفر آبی را در اتاق خواب خود اضافه کنید تا آرامش و هماهنگی بیشتری را به زندگی خود وارد کنید. اتاق خواب شما نماینده شما در فنگ شویی است، بنابراین هر چیزی که در این قسمت از خانه خود اضافه کنید می تواند بسیار قدرتمند باشد. اگر در فنگ شویی تازه کار هستید، شروع با اتاق خواب اغلب ایده خوبی است. اتاق خواب همچنین به رابطه شما با شریک زندگی تان مرتبط است و قرار دادن آثار هنری که شامل یک جفت گل نیلوفر آبی در اتاق خواب شماست می تواند نمادی از یک پیوند آرام و شاد باشد.

در مرکز خانه

شما همچنین می توانید با اضافه کردن یک تصویر یا مجسمه با نیلوفر آبی در مرکز خانه، هارمونی را به کل خانه خود بیاورید. مرکز خانه شما طبق فنگ شویی منطقه مهمی است زیرا کاری که در اینجا انجام می دهید در کل فضا منعکس می شود. همانطور که تصویر یک نیلوفر آبی را در اینجا قرار می دهید، می توانید قصد ایجاد صلح و هماهنگی را در خانه خود داشته باشید.

در منطقه مراقبه شما

اگر فضایی برای مراقبه دارید ، این مکان عالی برای گنجاندن تصاویر نیلوفر آبی است. نیلوفر آبی در این منطقه می تواند از قصد شما برای برقراری ارتباط با آرامش و رضایت بیشتر حمایت کند. نیلوفر آبی نماد زیبایی و کمال درونی شماست که همیشه وجود دارد، حتی در مواقع چالش.

فرمت های مختلف مقاله نماد نیلوفر آبی در فنگ شویی:

b2n yun shorturl
tiny cutt rebrandly

منبع : thespruce

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =