فنگشویی

نکات فنگ شویی برای جذب ثروت

فنگ شویی برای جذب ثروت

نکات فنگ شویی برای جذب ثروت

یک گوشه ثروت ایجاد کنید

از کریستال سیترین استفاده کنید

سیترین یک کریستال مورد علاقه برای فنگ شویی برای جذب ثروت است. این کوارتز پر جنب و جوش با رنگ طلایی نه تنها فراوانی را جذب می کند، بلکه به تجدید مداوم رفاه شما کمک می کند. یکی از تنها کریستال هایی است که می تواند خود را پاک کند زیرا انرژی های منفی را در خود نگه نمی دارد. به نوبه خود، ثروت را تشویق می کند تا با سلامتی و راحتی به زندگی شما سرازیر شود.

سیترین را در گوشه ای از خانه خود قرار دهید یا برای افزایش بیشتر چی در جیب خود، آن را در کیف پول خود حمل کنید .

فنگ شویی برای جذب ثروت1

آب جاری در فنگ شویی برای جذب ثروت

در فنگ شویی برای جذب ثروت، آب جاری به جریان مالی و فراوانی شما مرتبط است. به لوله کشی خانه خود توجه کنید و مطمئن شوید که نشتی یا آسیب آب وجود ندارد. اگر مشکلات لوله کشی وجود دارد، آنها را برطرف کنید.

قرار دادن آب روان، مانند یک فواره ، می تواند این عنصر آب جاری را وارد خانه شما کند. مطمئن شوید که آبنما را به خوبی تمیز می کنید و آب را به سمت مرکز خانه خود هدایت می کنید. اگر می خواهید آبنما را در بیرون از خانه قرار دهید، بهتر است آن را در قسمت جلوی خانه خود قرار دهید و آب آن به سمت درب ورودی متمایل کنید.

آب جاری را بگنجانید

یک ورودی دعوت کننده را فعال کنید

ورودی خانه شما “دهان چی” نامیده می شود. تمام انرژی (مانند فرصت ها و منابع) از درب ورودی به زندگی شما وارد می شود.

این پیشنهادها را برای فعال کردن ورودی خود و دعوت به فراوانی امتحان کنید:

  • به طور منظم کل قسمت ورودی را به صورت عمیق تمیز کنید. به قاب درب، دستگیره و سایر قسمت های نادیده گرفته شده توجه کنید. پادری تمیز از جریان انرژی و منابع به خانه شما استقبال می کند.
  • همچنین می توانید چرخش خود را با استفاده از رنگ های پنج عنصری روی آن قرار دهید. از رنگ مشکی برای عنصر آب، جریان بیشتر و اتصالات یا قرمز برای عنصر آتش، دید و تشخیص استفاده کنید. عنصر فلزی با رنگ سفید یا خاکستری نشان داده می شود و کارایی و لذت را افزایش می دهد. زرد یا قهوه ای نشان دهنده عنصر زمین و ثبات است. در حالی که سبز یا آبی برای عنصر چوب رشد و شروع جدید را افزایش می دهد.
  • حداقل یک بار در روز حتما از درب ورودی رسمی خود عبور کنید.
یک ورودی دعوت کننده را فعال کنید

یک اجاق گاز درجه یک داشته باشید.

اجاق گاز نمادی از منابع و رفاه شما در فنگ شویی است. اگر بتوانیم به خوبی بدن خود را تغذیه کنیم، می توانیم با بهترین ظاهر خود در جهان ظاهر شویم.

برای بهبود فنگ شویی برای جذب ثروت خود، اجاق گاز خود را در بهترین حالت نگه دارید. مطمئن شوید که همه مشعل ها کار می کنند و دستگاه تمیز است. شما همچنین می بایست هر روز از اجاق گاز استفاده کنید تا انرژی آتش خود را برای جذب رفاه فعال کنید.

ما اغلب وارد یک حالت پیش‌فرض می‌شویم که در آن بدون فکر از مشعل “مورد علاقه” خود استفاده می کنیم. در عوض، سعی کنید آن را تغییر دهید. مراقب باشید هر بار که از اجاق گاز استفاده می کنید از یک مشعل متفاوت استفاده کنید تا ذهن و انرژی خود را برای دریافت فرصت های جدید باز کنید.

فنگ شویی برای جذب ثروت

یک کاسه پرتقال در جهت فنگ شویی برای جذب ثروت

پرتقال که درست مانند فنگ شویی از چین آمده است، نماد فراوانی و خوش شانسی در فنگ شویی است. حتی رایحه پرتقال نشاط آور است.

یک کاسه پرتقال تازه (نگران نباشید، می توانید آنها را بخورید!) در اتاق نشیمن یا آشپزخانه خود قرار دهید تا ثروت و انرژی فرخنده را به خانه خود دعوت کنید.

فرمت های مختلف مقاله فنگ شویی برای جذب ثروت:

b2n yun shorturl
tiny cutt rebrandly

منبع : thespruce

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =