رعایت شیوه نامه های بهداشتی

در این روزهای کرونایی و گسترش آن در تمام دنیا ، تمام مردم را درگیر خود کرده است . ما در مجموعه هومودکورز در تلاشیم تا شما بتوانید با رعایت تمام پروتکل ها ، خریدی به یادماندنی داشته باشید . و شایان ذکر است که در شوروم هومودکورز تمام شیوه نامه های بهداشتی رعایت می شود . شما می توانید با خیالی آسوده به شوروم مجموعه بیاید و محصولات مورد نظرتان را خریداری نمائید .

پروتکل های بهداشتی

اما به این موضوع باید دقت کرد که رعایت پروتکل های بهداشتی باید از سمت بازدیدکنندگان از شوروم نیز باید انجام شود . زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از نکاتی است که باید از طرف بازدیدکنندگان رعایت شود . رعایت این پروتکل های بهداشتی باعث کاهش روند گسترش این ویروس می شود .

خرید اینترنتی محصولات هومودکورز

همچنین اگر به خاطر شرایط موجود تمایل به خرید حضوری نداشته باشید ، بستری برای خرید اینترنتی نیز آماده کرده ایم تا شما با خیالی آسوده نسبت به خرید آن اقدام نمائید . شما می توانید از طریق وبسایت مجموعه محصول مورد نظرتان را خریداری نمائید . همچنین برای تغییرات در آن نیز می توانید با واحد فروش مجموعه تماس حاصل فرمائید . هرگونه تغییری که مدنظرتان باشد از این طریق قابل اجرا می باشد . همکاران ما در این واحد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند .