مادر و فرزند

گردنبند شیردهی چیست؟

گردنبند شیردهی

گردنبند شیردهی چیست؟

گردنبند شیردهی ( Breastfeeding necklace ) یکی از اقلام مورد استفاده ماداران دارای نوزاد می باشند. شیردهی یک فرآیند طبیعی و شگفت انگیز است. پیوند بین مادر و کودک این روند را در هنگام تغذیه و در آغوش گرفتن نوزاد تسهیل می کند. مادران، نوزادان را هنگام شیردهی در اتاق می چرخاند و برخی وسایل را می بیند، حتماً نوزاد را از آن دور کنید تا به او آسیبی نرسد.

به این منظور گردنبند شیردهی مورد استفاده قرار می گیرد. با اشکال و رنگ هایی که می تواند شما را در لحظه سرگرم کند، آن لحظه حسی را به کودک بدهید. برای این منظور گردنبندهای مختلفی تولید می شود که کودک می تواند آنها را به عنوان اسباب بازی بگیرد و اشیاء دیگر آسیبی به او نرسانند.

 

گردنبند شیردهی1

گردنبند شیردهی چیست؟

گردنبند شیردهی نوعی اکسسوری است که مادران هنگام شیردهی یا شیر دادن به نوزاد از شیشه به دور گردن خود می‌بندندهمچنین می تواند توسط والدین یا شخص در فرآیند تغذیه استفاده شود.

نوزاد در هنگام شیر خوردن تمایل دارد بهترین وضعیت را برای خودش انتخاب کند که دستش به یقه مادر می رسددر حال حاضر نوزادانی با بینایی و توانایی لمس و درک هر چیزی که در دست است وجود دارند و این گردنبندهای زیبا و رنگارنگ یک اسباب بازی دیگر خواهند بود.

ترکیب گردنبند باید خواص و مواد لازم را داشته باشد تا آسیبی به نوزاد وارد نشود. ترجیحاً کودک را با او تنها نگذارید. همچنین متریال استفاده شده در آن باید از مواد طبیعی ساخته شود. در مهره های شما مانند پنبه یا سیلیکون. به این ترتیب می توانید آن ها را بدون خطر در دهان خود بگذارید، زیرا 100% آنتی باکتریال هستند و به راحتی قابل شستشو هستند.

Breastfeeding necklace

مزایای گردنبند شیردهی چیست؟

هنگامی که نوزادان شروع به تحرک می کنند، احساس می کنند که باید دائماً با آنچه که دور آن ها هست بازی کنند. در دوران شیردهی نیز همین اتفاق می افتد ، ممکن است کودک در حین شیردهی خسته شود و بخواهد با مو، جواهرات یا سینه دیگر سرگرم شود. یقه های پرستاری برای این مورد، جایگزینی ضروری هستند.

پیوند بین مادر و نوزاد را تقویت می کند اگر گرما و عطر مادرتان از قبل آرامش بخش است، مانند همان گردنبند هم عمل خواهد کرد. شکل آن بسیار آشناتر خواهد بود و هر بار که آن را می بینید آرام می شوید.

اشکال و رنگ های سرگرم کننده تحریک حسی شما را افزایش می دهندکودک می خواهد آن را بگیرد، احساس کند و حتی گاز بگیرد، زیرا با موادی ساخته شده است که می تواند به شکستن غشای لثه ای که باعث التهاب در لثه می شود کمک کند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که به عنوان محرک دندان استفاده می شوند و می توانند رشد و درد دندان درآوردن را کاهش دهند.

گردنبند از گیر افتادن نوزاد و حتی کشیدن موها به سمت مادر در دوران شیردهی جلوگیری می کند. رنگ های شاد توپ های گردنبند نظر نوزاد شما را جلب می کند و با شکل و طرحش خود شما را سرگرم می کند.

Breastfeeding necklace1

نکاتی برای درست کردن گردنبند خود

می توانید یقه پرستاری و سیلیکون را در خانه بسازیددر مهدکودک ها یا فروشگاه های آنلاین می توانید گردنبندهای از قبل تولید شده و حتی ریسمان ها و اکسسوری ها را پیدا کنید تا بتوانید یکی را به دلخواه خود بسازید.

اگر برای ساختن گردنبند می خواهید از وسایل داخل خانه استفاده کنید، نباید فراموش کنید که زنجیر باید از پارچه باشد. در صورت امکان، باید از متریال طبیعی در درست کردن این گردنبند استفاده شود و از رنگ و لاک استفاده نشود. هنگام بازسازی گردنبند باید قطعات به خوبی به هم وصل شوند تا بین توپ ها فاصله ای نباشد و از نیشگون گرفتن انگشتان خودداری شود.

لازم به ذکر است که این گردنبندها طبق استانداردهای ایمنی طراحی شده اند. برای استفاده خصوصی در دوران شیردهی، توصیه می شود در زمانی که به نوزادان شیر نمی دهید، به عنوان اسباب بازی استفاده نشود. برای اینکه آنها را در شرایط عالی نگه دارید، باید با آب و صابون شسته شوند و اجازه دهید در هوای باز خشک شوند.

فرمت های مختلف گردنبند شیردهی:

b2n yun shorturl
tiny cutt rebrandly

منبع : madreshoy

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یازده =