فنگشویی

نماد ارکیده در فنگ شویی

نماد ارکیده در فنگ شویی

نماد ارکیده در فنگ شویی

فنگشویی

معنی و نماد ارکیده در فنگ شویی

ارکیده ها گیاهانی زیبا با شکوفه های پیچیده و خیره کننده هستند. هزاران گونه ارکیده وجود دارد. برخی از آنها ظریف و کوچک هستند و در خاک حاصل خیز رشد می کنند، در حالی که برخی دیگر بزرگ و جسور هستند و به پوست درختان گرمسیری می چسبند. برای قرن ها، ارکیده ها نماد زیبایی و ظرافت در بسیاری از فرهنگ ها بوده اند.

درک اینکه چرا ارکیده نماد زیبایی و کمال است دشوار نیست. شکوفه های آنها پیچیده و نفیس است و اغلب بی عیب و نقص به نظر می رسند. آنها معمولا به دلیل شکوفه های متنوع و ظریفشان به عنوان گل کامل دیده می شوند و کنفوسیوس می گوید که ارکیده نمادی از انسان کامل است. ارکیده همچنین به عشق و رابطه مرتبط است زیرا نشان دهنده یک شریک برازنده و جذاب است. به دلیل شکل گل (ماده) و پیاز (نر) می توانند باروری را نیز نشان دهند.

ارکیده همچنین نشان دهنده صبر است. رشد و پرورش ارکیده می تواند چالش برانگیز باشد و نیاز به مراقبت زیادی دارد. همچنین ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا یک ارکیده شکوفا شود. هنگامی که این گلها شکوفا می شوند، برای مدت طولانی دوام می آورند، به همین دلیل است که آنها همچنین نمادی از طول عمر و چی قوی و طولانی مدت هستند.

فنگشویی در زندگی

استفاده از نماد ارکیده در خانه شما

در اتاق خواب

اگر می خواهید با یک شریک مهربان و برازنده ارتباط بگیرید، ممکن است بخواهید یک ارکیده صورتی یا بنفش را روی میز کنار تخت خود قرار دهید. یا می توانید آن را در قسمت Relationships اتاق خواب خود به نام Kun قرار دهید. این حوزه به عشق و شراکت مربوط می شود و ما اغلب زمانی که فردی به دنبال شروع یک رابطه عاشقانه جدید است، این منطقه را فعال می کنیم. هنگامی که در درب اتاق خواب خود رو به داخل ایستاده اید، ناحیه روابط اتاق خواب شما معمولاً گوشه سمت چپ است.

کنار درب ورودی

برای کمک به بالا بردن فنگ شویی در خانه خود، می توانید یک ارکیده زیبا را نیز در کنار درب ورودی خود قرار دهید که هنگام ورود نمایان شود. ارکیده ای را به رنگی انتخاب کنید که شما را خوشحال می کند و هدف خود را برای آوردن چی قوی، حیاتی و طولانی مدت تعیین کنید.

هدیه برای یک دوست

شما همچنین می توانید یک گل ارکیده را به یکی از دوستان خود هدیه دهید تا او، آن را در خانه خود قرار دهند. دادن یک گیاه ارکیده به یک دوست می تواند نماد و جشن یک دوستی طولانی مدت باشد.

صبر و مهربانی را در خود پرورش دهید

مراقبت از گل ارکیده همچنین می تواند به شما کمک کند تا صبر بیشتری را پرورش دهید. شکوفه های ارکیده هفته ها طول می کشد، اما هنگامی که دیگر گل نمی دهند، بسیاری از مردم گیاه را دور می اندازند. مراقبت از ارکیده در این مرحله نه چندان زیبا، فرصتی برای اعمال صبر و مهربانی است. با مراقبت و حوصله مناسب، دوباره گل می دهد.

نماد ارکیده در فنگ شویی1

رنگ های فنگ شویی نمادین ارکیده

انتخاب یک ارکیده در یک رنگ خاص راهی برای اضافه کردن یک لایه دیگر از معنای زمانی است که با این نماد در خانه خود به کار می برید. در اینجا چند رنگ وجود دارد که ممکن است در ارکیده ها ببینید و چه چیزی را در فنگ شویی نشان می دهند.

بنفش خوش شانس ترین رنگ ارکیده است.

صورتی نماد عشق و مراقبت از خود است.

رنگ سفید برای ارکیده در فنگ شویی رنگ کمتر خوش شانسی است، بنابراین به عنوان یک تنظیم فنگ شویی توصیه نمی شود. با این حال، هنوز هم می توانید از زیبایی یک ارکیده سفید در خانه خود لذت ببرید.

زرد نشان دهنده ثبات و قدرت است.

فرمت های مختلف مقاله نماد ارکیده در فنگ شویی :

b2n yun shorturl
1ea cutt rebrandly

منبع :spruce

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + هفده =