دکوراسیون داخلی

13 ایده جذاب برای دکوراسیون زمستانی خانه که قلب شما را گرم می کند

دکوراسیون زمستانی خانه

در ماه‌های زمستان که هوای سرد را تجربه می‌کنیم، باید خانه‌تان را گرم‌تر، دوستانه‌تر و راحت‌تر تزئین کنید. یک فضای زندگی گرم و دوستانه همیشه کلید آرامش و شادی است. برای اینکه تزیینات خاصی برای ماه های زمستان بسازید . ابتدا باید برای کانسپت زمستانی برنامه ریزی کنید و نگاهی به دکوراسیون های جایگزین برای دکوراسیون بیرونی بیندازید. وقتی می خواهید مفهومی را از میان تم های کلاسیک دکوراسیون زمستانی خانه انتخاب کنید و آن را در خانه خود اعمال کنید ، کار شما بسیار آسان خواهد بود. اما اگر بخواهید به جای تم های دکوراسیون کلاسیک، دکوراسیونی مدرن و خاص بسازید، تماس با دکوراتورهای مجرب در این زمینه برای شما بسیار سخت خواهد بود .

دکوراسیون اتاق زمستانی

برای دکوراسیون اتاق زمستانی ابتدا باید از اکسسوری های خاصی مانند فرش، پارچه های نرم، پتو که نماد فصل زمستان و هوای سرد هستند در خانه خود استفاده کنید. اتاق خواب مصالح چوبی و درختان خشکی که علاوه بر اکسسوری های مخصوص فصل زمستان در فضاهای نشیمن که به شدت از آنها استفاده می کنید . مانند اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی ، فضای طبیعی و اصیل تری به خانه شما می بخشد.

وقتی می خواهید برای فصل زمستان تزیینات معتبری بسازید، حتما باید جا شمعی و لوازم نورپردازی خاص را در دکوراسیون بگنجانید. زمستان؛ از آنجایی که بیشتر وقت خود را در خانه می گذرانید، باید لوازمی را در دکوراسیون بگنجانید که احساس راحتی و گرما را در فصل زمستان برای شما ایجاد کند. هر جزئیات، از رنگ دیواری که انتخاب می کنید تا پارچه های ست مبل، از لوازم دیواری گرفته تا لوازم نورپردازی، باید به طور خاص برای فصل زمستان انتخاب شود.

تم دکوراسیون خانه زمستان

اگرچه تم های دکوراسیون خانه زمستانی عموما بر اساس طراحی های داخلی گرم و دوستانه است . اما سبک های زندگی متفاوتی را نیز در نظر می گیرد. برای کسانی که به طرح های وینتیج علاقه دارند، می توانند تم های دکوراسیون وینتیج زمستانی را انتخاب کنند . اگر سبک زندگی مینیمالیستی دارید، می توانید دکوراسیون زمستانی مینیمالیستی بسازید.

شما می توانید دکوراسیون خانه زمستانی را برای هر سبک زندگی و سبکی بسازید و از میان تم ها و مفاهیم مختلف، یکی را که می خواهید انتخاب کنید. می توانید رنگ های خاکستری، بژ، طوسی دودی، رنگ های روشن را انتخاب کنید . این رنگ ها در فصل زمستان بیشتر ترجیح داده می شود و باعث می شود خانه شما محیط گرم تری داشته باشد و می توانید برای دکوراسیون خانه زمستانی مزیت کسب کنید. می‌توانید از رنگ‌های مختلفی استفاده کنید که از نظر بصری برای چشم جذاب باشد  . همچنین می‌توانید با تن‌های مختلف، تغییرات تیز را ملایم‌تر کنید.

تن های سفید زنده

رنگ و تن های سفید همیشه رنگ های ضروری برای دکوراسیون های جادار و وسیع بوده اند. رنگ های سفید نیز در دکوراسیون های خاص فصل زمستان ضروری هستند. شما می توانید خانه خود را که در طبیعت واقع شده است با رنگ های زنده سفید مخصوص فصل زمستان تزئین کنید. می توانید اتاق های نشیمن بزرگ را با رنگ های سفید پر جنب و جوش انتخاب کنید . یا با انتخاب رنگ فرش و دیوار در رنگ های سفید پر جنب و جوش، خانه خود را به مد روز و زمستانی تزئین کنید.
دکوراسیون روشن برای خانه

لوازم جانبی خاص دکوراسیون خانه زمستانی

لوازم جانبی زیادی وجود دارد که می توانید در فصل زمستان انتخاب کنید. در بین این لوازم، تابلوهای دیواری، فرش های کف، موکت، پوسته های سطح نرم از خاص ترین لوازمی هستند که می توانید در این زمینه انتخاب کنید. هنگامی که می خواهید خانه خود را برای زمستان آماده کنید و آن را به ویژه برای فصل زمستان تزئین کنید .

لوازم جانبی خاص برای دکوراسیون زمستانی خانه

پارچه های نرم و کرکی

وقتی به فصل زمستان فکر می کنیم، به پتوهای گرم، بافتنی های پشمی و پارچه های تزئینی فکر می کنیم. از آنجایی که این اکسسوری ها عموماً برای ماه های زمستان ترجیح داده می شوند. در تمام فصول از آنها استفاده نمی شود. شما می توانید این محصولات را هنگام تزئین خانه خود انتخاب کنید، زیرا روکش مبل، فرش، ملیله، پارچه مبل و رویه بالش با پارچه های نرم و کرکی همیشه شما را به یاد ماه های زمستان می اندازد. علاوه بر این، می توانید با انتخاب گروه های نشیمن که از این لوازم جانبی پشتیبانی می کنند، سایه زمستانی به دکوراسیون خود اضافه کنید.

پارچه کرکی و نرم برای دکوراسیون زمستانی خانه

شمع های رنگی

مردم عموماً شمعدان، شومینه و فنجان قهوه را به عنوان آرامش در زمستان توصیف می کنند. کاری که برای گسترش این آرامش در دکوراسیون اتاق زمستانی باید انجام دهید استفاده از جا شمعی های رنگارنگ در دکوراسیون است. در صورت تمایل می توانید شمع گیرهای شیشه ای را انتخاب کنید یا با ترکیب قالب های شمع رنگی مانند تصویر، فضایی اصیل را در گوشه ای از خانه خود ایجاد کنید.
شمع رنگی برای دکوراسیون زمستانی خانه

چوب و کالاهای طبیعی

همیشه این وسایل چوبی بوده اند که طبیعی بودن را در خانه جلوه می دهند. وقتی می خواهید دکوراسیون زمستانی خانه را بسازید . این مبلمان چوبی است که طبیعی بودن فصل را به منصه ظهور می رساند. می توانید با استفاده از مبلمانی مانند قفسه کتاب، قفسه های چوبی، میزهای چوبی، گروه های نشیمن که بالاترین سطح ویژگی تزئینی را دارند، در دکوراسیون دکوراسیون طبیعی و گرم ایجاد کنید. همچنین می‌توان با لوازم خاصی مانند میز ناهارخوری و نقاشی‌های دیواری که از نظر بصری سایه‌های روشنی از سفید دارند . تزئیناتی ساخت که گرمای زمستان را در خانه شما ایجاد کند.
محصولات چوبی

فرش

اگرچه فرش‌ها که برای فصل زمستان ضروری هستند، در تمام فصول در دکوراسیون استفاده می‌شوند. اما در دکوراسیون زمستانی جایگاه بسیار ویژه‌ای دارند. مدل های موکتی و تزئینی فرش همیشه فضای زندگی شما را گرم و اصیل می کند. به همین دلیل می‌توانید برای مدل‌های فرش پرز، سایه‌های مختلف خاکستری مانند خاکستری دودی، خاکستری شنی یا خاکستری را انتخاب کنید . برای دکوراسیون اتاق زمستانی هم توسط دکوراتورها و هم طراحان داخلی به شدت ترجیح داده می‌شود. با حمایت از این رنگ ها با رنگ های سفید پر جنب و جوش می توانید خانه رویاهای خود را داشته باشید.

فرشبرای دکوراسیون زمستانی خانه

شاخه های خشک درخت برای دکوراسیون زمستانی خانه

اگر می خواهید در فصل زمستان خانه خود را گرم و دوستانه دکور کنید و در عین حال با بودجه های اقتصادی به این دکوراسیون جان ببخشید . باید از شاخه های خشک درخت برای تزیین استفاده کنید. از آنجایی که شاخه های خشک درخت به ویژگی های اصیل و طبیعی معروف هستند . می توانید به راحتی از آنها در طرح های مختلف استفاده کنید.

چوب درخت

طرح های مفهومی

شما می توانید طرح های کلاسیک را برای دکوراسیون اتاق های زمستانی انتخاب کنید . می توانید با سلیقه و سبک زندگی شخصی خود طرح های خاصی بسازید و یا با انتخاب طرح های مفهومی، آثاری عالی خلق کنید. می‌توانید با فرش‌های تیره رنگ و مدل‌های میز وسط و همچنین گروه‌های نشیمن با رنگ‌های سفید زنده و گیاهان سبز زنده، دکوراسیون زمستانی باشکوهی بسازید.

طرح مفهومی

ملیله های رنگارنگ

ملیله ها که یک ایده کلاسیک برای دکوراسیون زمستانی هستند، امروزه به شکل مدرن تری در دکوراسیون استفاده می شوند. با ملیله های رنگارنگی که برای تزیین دیوار استفاده می شود، می توان یک دکوراسیون رنگارنگ و همچنین یک دکوراسیون زمستانی به صرفه ساخت.

ملیله های رنگی خانه

لوازم جانبی خاص

در هنگام تزئین دکوراسیون زمستانی خانه می توانید مدل های اکسسوری خاصی را انتخاب کنید. با اکسسوری های خاص هم می توانید گرمای فصل زمستان را به خانه خود منعکس کنید و هم فضای نشیمن مدرن و درخشانی داشته باشید. نگهدارنده های شمع نورانی انتخاب های بسیار ایده آلی خواهند بود.

لوازم جانبی خاص خانه

حمام های روشن

مانند تمام فضاهای نشیمن، در سرویس های بهداشتی نیز می توانید تزیینات مخصوص فصل زمستان را انجام دهید، می توانید با انتخاب فرش های رنگارنگ کف برای یک سرویس بهداشتی روشن و جادار، دکوراسیون سرویس بهداشتی ویژه ای را برای فصل زمستان بسازید.

حمام روشن

گوشه چای

دمنوش های عصرانه، فعالیت هایی هستند که به تنهایی یا با یکی از عزیزانتان در خلوت ترین گوشه خانه انجام می دهید که عموماً در ماه های زمستان ترجیح داده می شود. برای تزیینات زمستانی می توانید یک گوشه چای باشکوه با دو صندلی و یک میز در خاص ترین و درخشان ترین گوشه خانه خود بسازید.

گوشه چای خانه

دکوراسیون اتاق خواب

مهم ترین مکان در میان تزیینات ویژه ای که برای فصل زمستان خواهید ساخت، اتاق خواب است. اگرچه این مناطق عموماً برای سبک زندگی شما تزئین شده اند، اما مکان هایی هستند که می توانید از تمام لوازم و وسایل معتبری که می تواند در دکوراسیون زمستانی گنجانده شود، استفاده کنید. می توانید ایده های مختلفی برای سرویس خواب مانند روتختی های ساخته شده از پارچه های پرز نرم، پتو، کاغذ دیواری های رنگی ملایم، لوازم جانبی مخصوص دکوراسیون اتاق خواب را انتخاب کنید.

دکوراسیون اتاق خواب خانه

قالب های مختلف مقاله دکوراسیون زمستانی خانه :

b2n yun shorturl
1ea cutt rebrandly

منبع : homify

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + شش =