دکوراسیون داخلی

15 اتاق خواب خاکستری که با رنگ بازی می کنند

15 اتاق خواب خاکستری که با رنگ بازی می کنند

15 اتاق خواب خاکستری که با رنگ بازی می کنند

چندی پیش، دکوراسیون اتاق خواب خاکستری غیر قابل تصور بود. بژ و قهوه ای رنگ های خنثی هستند و خاکستری تیره و غار مانند در نظر گرفته می شد. امروزه رنگ خاکستری به عنوان رنگی خنثی جای خود را باز کرده است که نه تنها به اتاق خواب ظرافت می بخشد، بلکه به اندازه کافی همه کاره است تا با هر رنگ دیگری به تکامل برسد. اگر نمی‌دانید که چگونه یک اتاق خاکستری را چیدمان کنید، به پانزده اتاق خوابی که در اینجا نشان داده شده است نگاهی بیندازید.

اتاق خواب مشکی و خاکستری

سیزل با قرمز را تنظیم کنید

اگر می خواهید حداکثر هیجان را به یک اتاق خنثی اضافه کنید، نمی توانید با رنگ قرمز اشتباه کنید. فقط یک بالش پرتابی کافی است، اگرچه می توانید با اضافه کردن رنگ قرمز در رختخواب، فرش یا آثار هنری چیدمان اتاق را جذاب تر کنید. شما می توانید بسیاری از سایه های خاکستری را برای ایجاد آرامش پیچیده و در عین حال نرم مخلوط کنید.

15 اتاق خواب خاکستری که با رنگ بازی می کنند

سبز و خاکستری روشن

سبز ، خنک و پر جنب و جوش حس سلامتی، رشد و تندرستی را منتقل می کند. این رنگ آن را به یک رنگ عالی برای اتاق خواب تبدیل می کند که به آرامش شما کمک می کند. سبز در فضایی که خاکستری و سفید است به کار برده می شود، جادوی خود را به نمایش می گذارد، نتیجه آرام و در عین حال پیچیده است. حتی بهتر است که رنگ سبز به شکل یک دیوار برجسته با کاغذدیواری دراماتیک باشد.

اتاق خواب لمسه دار

خاکستری و سفید همیشه زیباست

خاکستری و سفید کلاسیک، زیبا و آرامش بخش هستند. با این حال، اگر با دقت چیدمان نشود، ممکن است کمی یکنواخت به نظر برسد. اگر می‌خواهید چیدمان را کمی جذاب تر کنید، می‌توانید الگوهای زیادی به آن اضافه کنید یا تناژهای جسورانه را به کار ببرید. دکور قوی – اما نه بی نظیر – باعث می شود چشم در تمام فضا حرکت کند و جذابیت لازم را به یک طرح رنگی تک رنگ اضافه می کند.

سرویس خواب حصیردار

اتاق خواب خاکستری و آبی 

در اینجا نحوه استفاده درست از رنگ خاکستری آورده شده است: یک دوز دوست داشتنی آبی اضافه کنید. این اتاق خواب حس مدرن خاکستری را به خود گرفته و آن را با یک روکش آبی مخملی ست می کند. طرح رنگی ملایم است، اما رنگ آبی روی بالش پرتابی، کلکسیون های عجیب و غریب کنار تخت، و دیوارهای درست در بین خاکستری و آبی، جذابیت زیادی را ایجاد می کند.

تخت با رگه های نارنجی

استیناف نارنجی

آیا به دنبال راهی برای روشن کردن یک اتاق تاریک هستید؟ سپس به رنگ نارنجی نگاه کنید. این رنگ مرکباتی روشن و شاد است. این رنگ یک اتاق خواب خنثی را به چیزی غیر منتظره و شگفت انگیز تبدیل می کند. نارنجی یک نقطه مقابل عالی برای هر سایه خاکستری است. مانند زرد روشن و شاد است، اما عمق بیشتری دارد، و به اندازه کافی قوی است که حتی در برابر تیره ترین خاکستری ها هم مقاومت کند.

تخت مدرن

به اتاق خواب خاکستری و صورتی کم رنگ فکر کنید

این اتاق خواب مدرن، با طرح رنگی روشن و چیدمان متقارنش، ممکن است شما را متقاعد کرده باشد که صرفاً فضایی خنثی است، اما نگاه دقیق‌تری به بالش‌ها و دیوارکوب‌ها با سایه روشن صورتی داشته باشید. ترکیب با خاکستری ملایم و دودی فضایی آرام را ایجاد می کند. این اتاق همچنین ثابت می کند که صورتی فقط برای اتاق خواب دختر بچه ها نیست . صورتی راهی عالی برای افزودن حسی از سرگرمی و عاشقانه به هر طرح رنگی خنثی است.

اتاق خواب خاکستری

بسیاری از سایه های خاکستری

وقتی فقط با یک رنگ کار می کنید، اضافه کردن بافت بسیار مهم است. شما می توانید این کار را با اکسسوری فلزی، شیشه، الگوها، ملافه های مختلف و حتی یک دیوار برجسته خیره کننده ایجاد کنید. اگر نگران خاکستری بیش از حد در اتاق خواب خود هستید که آن را تاریک یا پیش پا افتاده نشان دهد، از توناژ های درخشان سفید، شیشه ای یا دیگر بافت ها و رنگ ها استفاده کنید تا کمی جذابیت به آن اضافه کنید.

اتاق خواب بنفش با خاکستری

قدرت بنفش تیره

بسته به شدت رنگ بنفش انتخاب شده، اتاق خواب بنفش و خاکستری می تواند ظریف و پیچیده یا روشن و دراماتیک باشد. از آنجایی که بنفش رنگ بسیار قوی ای است ، بیشتر مردم از آن به عنوان یک توناژ در اتاق خواب های خنثی استفاده می کنند. فقط یک لمسه بنفش از میان سرتاج تخت مخملی و چارچوب تخت، و اتاق حال و هوای جدیدی به خود می‌گیرد.

اتاق خواب با دیوار قهوه ای

خورشید پدیدار میشود

هنگامی که خاکستری خنک، آرامش بخش با زرد آفتابی، شاد و برون گرا روبرو می شود، نتیجه اتاق خوابی است که هم دلپذیر و هم آرامش بخش است. رنگ زرد زیادی هم نمی خواهد: لحاف زرد و دکور یا آثار هنری زرد رنگ کافی است تا فضا را به زیبایی روشن کند.

اتاق خواب خاکستری با کرم

اتاق خواب خاکستری و بژ

اگر با گریژ آشنا هستید ، متوجه خواهید شد که چرا ما عاشق ترکیب رنگ خاکستری و بژ با هم هستیم. دو رنگ خنثی راهی برای متعادل کردن یکدیگر دارند و کنتراست ظریفی را ایجاد می کنند. این جفت برای اتاق خواب شما ایده آل است، زیرا حالت آرامش بخشی به آن می دهد. اگر نگران هستید که دو خنثی بیش از حد استفاده شده باشند، سعی کنید برخی از الگوها را برای زنده کردن دکور اضافه کنید.

سرویس خواب لمسه دار

اتاق خواب خاکستری و آبی ملوانی

خاکستری می‌تواند با سایه‌های متعدد آبی از جمله رنگ‌های تیره و پررنگ آبی کار کند. با انتخاب یک رویکرد مدرن و ظریف، آبی ملوانی پیچیدگی را به طرح رنگ اضافه می کند که به نوعی تقریبا به عنوان یک رنگ خنثی عمل می کند. ملافه های آبی ملوانی در پای تخت راه های مناسبی برای وارد کردن رنگ به بازی هستند.

اتاق با دیوار بنفش

خاکستری و اسطوخودوس

در حالی که بنفش تیره و سلطنتی به شدت می افزاید، نسخه روشن تر مانند اسطوخودوس برعکس عمل می کند. اسطوخودوس حس آرامش را القا می کند، که برای طرح رنگ اتاق خواب عالی است. این دو در کنار رنگ خاکستری مودی، یک جفت شیک را ایجاد می‌کنند، به‌ویژه زمانی که با یک لوستر شیشه‌ای یا مبلمان مدرن برجسته شوند.

کرم با خاکستری

رنگ های خاکستری و گرم

در واقع، خاکستری را تقریباً با هر رنگی می شود استفاده کرد. با این حال، حتی روشن‌ترین رنگ‌های خاکستری نیز توناژ خنکی را به فضا می‌افزایند. بنابراین جفت کردن آن با رنگ‌های گرم‌تر، ترکیبی جذاب را ارائه می دهد. رنگ‌های چوب روشن و قهوه‌ای مایل به کرم دعوت‌کننده هستند و وقتی با رنگ خاکستری روشن و مطبوع روی دیوارها، صندلی و سرتاج تخت تطبیق داده می‌شوند، اتاق خوابی خنثی به دست می‌آورید که فوق‌العاده جذاب به نظر می‌رسد.

تخت لمسه خور کرم

خاکستری و صورتی تیره

این مدل یکی دیگر از ترکیب خاکستری و صورتی است، اما این یکی به طور قطع پررنگ تر است. رنگ خاکستری زغالی روی دیوار برجسته در حال حاضر یک قطعه برجسته است. اما آن را با پتوی صورتی پر جنب و جوش ست کنید و بالش را روی تخت خواب بیندازید، و واقعاً کل اتاق را متحول می کند. چه رنگ سرخابی، ماهی سالمون یا حتی رنگ هلویی را انتخاب کنید، هر کدام به عنوان یک همراه کامل برای خاکستری تیره و پیچیده عمل می کند.

اتاق خاب مشکی با خاکستری

خاکستری و مشکی

به طور طبیعی، بسته به اینکه از چه سایه ای استفاده می کنید، این جفت در ابتدا می تواند اضافی به نظر برسد. با این حال پایه مشکی همراه با اضافات خاکستری روشن برای یک اتاق خواب مجلل و مدرن عالی است. اگر وسایل ها خیلی تیره به نظر می‌رسند، اکسسوری رنگارنگ می‌توانند عالی باشند. اما در مجموع، اگر می‌خواهید دکوراسیون جسورانه ای داشته باشید، از این ترکیب رنگی استفاده کنید.

فرمت های مختلف مقاله اتاق خواب خاکستری :

b2n yun shorturl
1ea cutt rebrandly

منبع : thespruce

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 4 =