دکوراسیون داخلی

17 ایده کاربردی و اقتصادی که می توانید برای دکوراسیون خانه در پاییز استفاده کنید

دکوراسیون خانه در پاییز

17 ایده کاربردی و اقتصادی که می توانید برای تزئین خانه در پاییز استفاده کنید

در این مقاله به دکوراسیون خانه در پاییز می پردازیم که فضایی متناسب با حال و هوای محیط بیرون بتوانید ایجاد کنید .

بسیاری از ما دوست داریم در خانه های خود شاهد نوآوری و تغییر مداوم باشیم . زیرا وقتی به مدت طولانی بدون هیچ تغییری در یک مکان زندگی می کنید . این فضاهای زندگی شروع به یکنواختی می کنند و از نظر بصری معمولی می شوند . مهم نیست که دکوراسیون چقدر عالی و خاص باشد. به همین دلیل است که دکوراتورهای حرفه ای توجه خود را به این نکته جلب می کنند که شما باید هر از چند گاهی تغییراتی هر چند کوچک در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید.

بنابراین چه زمانی باید این تغییرات را انجام دهید؟

البته این ممکن است با توجه به زمان هایی که شما تعیین می کنید باشد . اما از آنجایی که ما از تاثیرات روانی فصول بر افراد آگاه هستیم . می توان گفت که ایده بسیار سالم و مفیدی است که دکوراسیون خانه را با توجه به فصل ها به روز کنید.

مردم در هر فصلی احساس متفاوتی دارند زیرا انرژی طبیعی بیرون متفاوت است و این در روحیه ما منعکس می شود. برخی از افراد فصلی را بیشتر دوست دارند و در برخی فصول انرژی کمتری احساس می کنند. به همین دلیل است که تغییرات فصلی در خانه های ما همیشه بر خلق و خوی ما تأثیر مثبت می گذارد.

می توان گفت که هر فصل برخی از ویژگی های تزئینی را دارد. محصولات نساجی با بافت که در زمستان شما را گرمتر می کند . رنگ سفید و طرح های دانه برف که زیبایی برف را منعکس می کند ، مطرح می شود . در حالی که رنگ سواحل و الگوها و بافت های پرانرژی و شبیه به تعطیلات نقش اصلی را در تابستان ایفا می کند.

گل های وحشی که در بهار شکوفا می شوند نیز در لوازم جانبی که در خانه های خود استفاده می کنیم . نشان دهنده آمادگی دوباره فضای زندگی ما برای تابستان می باشد . اگر پاییز است ، اگر بگوییم که ثروتمندترین فصل تزئینی است ، اشتباه نخواهد بود.

تغییرات فصلی

پاییز فصلی بسیار غیر معمول است که هم تلخی پایان فصل تعطیلات و هم انرژی بالای آغاز فصل جدید را به همراه دارد. از نظر زیبایی ، رنگ و بافتی دارد که نشان دهنده این انرژی احساسی ، عاشقانه و پیچیده است. با استفاده از این رنگ ها و بافت ها ، می توانید در خانه خود را به روز کنید . فضاهای زندگی خود را از حد متوسط ​​نجات دهید و دکوراسیونی ایجاد کنید که جلوه ای باشکوه دارند. البته ، هنگام برنامه ریزی تغییرات فصلی برای خانه خود ، نیازی به بودجه زیاد و تغییرات گسترده مبلمان ندارید. با کارهای کوچک می توانید دکوراسیون پاییزی منزل را در فضاهای زندگی خود به شیوه ای بسیار اقتصادی ایجاد کنید. چگونه؟ در اینجا پیشنهادات دکوراسیون خانه در پاییز که برای شما گردآوری کرده ایم ، آمده است…

دکوراسیون خانه در پاییز

1- رنگ های پاییزی

رنگها مهمترین نکته برای ایجاد تم شیک دکوراسیون خانه هستند. ما می توانیم با استفاده از تنهای نه چندان روشن رنگهای زرد ، نارنجی ، قهوه ای و قرمز ، که رنگهای پاییزی هستند ، فضاهای زندگی خود را دلنشین کنیم. حتی لوازم جانبی و محصولات نساجی که در این فصل به خانه خود اضافه می کنید . استفاده از این تناژهای رنگی برای ارائه زیبایی پاییزی کافی خواهد بود.

ترکیب رنگی پاییزی

2- لمسه های بوهمیایی با سبدهای حصیری

وقتی به پاییز فکر می کنیم ، همیشه به طبیعتی آماده برای خواب فکر می کنیم . البته این تصویر نماینده هایی دارد که بافت خاصی را تداعی می کنند ، مانند شاخه های خشک ، برگ های خشک و مخروط کاج. حصیر یکی از موادی است که این بافت خاص پاییز را به بهترین شکل منعکس می کند. با افزودن چند سبد حصیری به خانه خود ، هم می توانید ظرافتی به سبک بوهم ایجاد کنید و هم زیبایی پاییزی را مفید کنید.
لمسه های تخت

3- الگوها و نقوش منعکس کننده روح پاییز

در ابتدای مهمترین عناصری که رنگهای پاییزی را تکمیل می کنند ، البته الگوها و نقوش متناسب با روح فصل آمده است. اگرچه وقتی به الگوها فکر می کنیم به برگ های خشک درخت فکر می کنیم . می توانیم بگوییم  پاییز فصلی است که مناسب ترین زمینه را برای الگوهای سنتی و انتزاعی فراهم می کند. نکته مهم در اینجا ایجاد یک تم پاییزی است که سبک شما را نشان می دهد.

پاف

4- مخروط ها!

وقتی نوبت به پیشنهادات دکوراسیون خانه در پاییز می رسد ، البته ابتدا مخروط کاج و شاخه های خشک به ذهن می آید! مخروط ها مانند یک لوازم جانبی کامل هستند که توسط طبیعت ایجاد شده اند . شما می توانید ورودی یا میز ناهار خوری خود یا میزهای قهوه خود را در اتاق نشیمن با سبدهای کوچک با مخروط ها تزئین کنید.

مخروط کاج

5- یک فصل عاشقانه تر با نور شمع

در این فصل البته هوا به اندازه فصل بهار و تابستان روشن و صاف نیست. اگرچه این یک چیز منفی به نظر می رسد . اما همه ما می دانیم که در واقع چقدر عاشقانه است. کمی بیشتر به نور شمع وزن بدهید تا بتوانیم این عاشقانه کم نور را در خارج از خانه خود نیز تجربه کنیم!

دکوراسیون با شمع

6- نورپردازی کم نور و لایه ای

اگر در مورد نور شمع تردید دارید ، ممکن است همان جلوه عاشقانه را با عناصر نورپردازی در خانه خود ایجاد کنید. اگر از یک سیستم روشنایی عمومی از یک نقطه در خانه خود استفاده می کنید . توصیه می کنیم المان های دیواری یا لامپ های کف را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید. به این ترتیب ، یک سیستم روشنایی لایه ای و مفیدتر خواهید داشت و می توانید فضای عاشقانه پاییز را تجربه کنید.

نورپردازی در دکوراسیون

7- محصولات نساجی در دکوراسیون خانه در پاییز

در حال شروع به سرد شدن هوا هستیم ، اینطور نیست؟ سپس ، به جای بالا بردن دمای بخاری و شوفاژ ، چطور می توانید با افزودن پتوهای نرم و گرم که احساس خوبی به شما می بخشد . جلوه های فصلی را به دکوراسیون اتاق نشیمن خود اضافه می کنید؟

پتو روی مبل

8- رایحه های معطر مناسب پاییز

این یک واقعیت است که بوها به شدت بر انرژی ساطع شده در اتاق ها تأثیر می گذارد. یک فضای زندگی با بوی خوب نیز کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد. به همین دلیل استفاده از بخور و خوشبو کننده های معطر همیشه ایده خوبی است. در پاییز ، شما باید این رایحه ها را از تن های چوبی بیشتر انتخاب کنید.

رایحه

9- بارانی و کاپشن روی چوب لباسی در دکوراسیون خانه در پاییز !

تی شرت ها در حال حاضر با آستین بلند ، ژاکت کت ، بارانی و کاپشن جایگزین می شوند.  تعویض رخت آویز و استفاده از یک چوب لباسی غیر معمول ساخته شده با مواد طبیعی نیز می تواند یک به روزرسانی فصلی شیک برای خانه شما باشد!

جالباسی دکوراسیون خانه در پاییز

10- زمان عالی برای بافتن پاف

پاف بافتنی ، جایی که می توانید پاهای خود را دراز کنید ، برای فصل پاییز و زمستان یک زیبایی کامل است. در این صورت ایده بسیار خوبی خواهد بود که این پاف های بافتنی دستباف زرق و برق دار را خریداری کنید ، که در سال های اخیر بیش از پیش محبوب شده اند ، درست است؟

پاف

11- تزئین میز با تم پاییزی

ایده آل ترین منطقه ای که در آن می توانید بدون نیاز به تغییرات اساسی در خانه ، زیبایی موضوعی را با کارهای کوچک ایجاد کنید . البته میزهای غذاخوری! با ساختن تزئینات میز خود با لوازم جانبی با موضوع پاییز ، می توانید مهمانان و خانواده خود را در زیبایی فصل همراه کنید.

تم دکوراسیون خانه در پاییز

12- روکش کوسن مناسب فصل

وقتی صحبت از تغییرات کوچک می شود که تفاوت بزرگی ایجاد می کند ، نمی توانیم اهمیت بالش و کوسن را نادیده بگیریم. تغییر روکش کوسن هایی که در اتاق نشیمن با رنگ ها و الگوهای فصلی استفاده می کنید ، تغییر بسیار بزرگتری را از آنچه تصور می کنید نشان می دهد.

کوسن های رنگی

13- تزئین دیوار را فراموش نکنید!

دیوارها زمینه خانه ها را تشکیل می دهند و بنابراین آنها تأثیر قابل توجهی دارند که می توانند کل فضای داخل را تغییر دهند. تصاویر ، نقاشی ها و تزئینات دیوار با موضوع پاییز نیز یکی از کاربردی ترین و موثرترین حرکاتی است که می توانید برای ایجاد دکوراسیون فصلی انجام دهید!

تابلو در دکوراسیون خانه در پاییز

14- کاغذ دیواری های فصلی

امروز ، ما می توانیم در مورد تصاویر پس زمینه به سبک برچسب صحبت کنیم که می توان آنها را به راحتی تغییر داد. با استفاده از این کاغذ دیواری های اقتصادی و کاربردی ، می توانید دیواری را با تم پاییزی بپوشانید.

کاغذ دیواری

15- ظرافت مکرومه

هنر مکرومه، که ترکیبی از هنر دستی و طبیعی است ، در سالهای اخیر دوباره رواج یافته است. تزئینات دیوار مکرومه نیز ایده های فوق العاده ای هستند که نشان دهنده روح پاییزی هستند!

مکرومه

16- ست های روکش لحاف

ایجاد تغییرات در اتاق خواب بسیار آسان است! کافی است ست های روکش لحاف خود را با ست هایی با رنگ و طرح پاییزی جایگزین کنید…

کوسن های پاییزی

17- گوشه استراحت

پاییز فصلی است که طبیعت به سمت خود کشیده می شود. بنابراین ، همیشه بازگشت آرام و مسالمت آمیز به خود را برمی انگیزد. اگر گوشه ای برای استراحت در خانه دارید ، می توانید با استفاده بیشتر از این گوشه در فصل جاری ، خواندن کتابهای بیشتر و مدیتیشن با طبیعت تجدید قوا کنید. اگر گوشه ای برای استراحت در خانه ندارید ، توصیه می کنیم بلافاصله کار روی آن را شروع کنید.

منبع : homify

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =