دکوراسیون داخلی

26 نکات مهم در دکوراسیون اتاق نوزاد

دکوراسیون اتاق نوزاد

26 نکته مهم در دکوراسیون اتاق نوزاد

علاقه به طرح های مختلف در اتاق نوزادان روز به روز در حال افزایش است. علاوه بر طرح های مختلف ، ما سعی کردیم ایده های دکوراسیون اتاق نوزاد را در این مقاله به شما ارائه دهیم که به شما در درک طرح هایی کمک می کند به رشد ذهنی کودکان می پردازد .

1-محیطهای آرام با رنگ های ساده

دکوراسیون اتاق نوزاد با استفاده از رنگ هایی که احساس آرامش ، سادگی و راحتی را در اتاق نوزادان ایجاد می کنند . شما می توانید با استفاده از آن ها محیط آرام تریایجاد کنید . شما می توانید رنگ های ساده ای را که روی دیوارها استفاده می کنید با اشیاء هماهنگ در طرح های مختلف تکمیل کنید . با حمایت از این طرح ها با نورپردازی می توانید به محیط دلپذیرتری دست پیدا کنید.

تخت نوزادی

2- فضایی برای نوزاد خود ایجاد کنید

مسئله مهم دیگر این است که ناحیه ای که ایجاد می کنید برای هر مرحله از رشد نوزادان مناسب باشد . به ویژه پس از اینکه نوزادان شروع به نشستن و خزیدن کردند ، فعال تر خواهند شد . در این زمان درک و یادگیری اشیاء را آغاز خواهند کرد. با این حال ، از آنجا که آنها زمان بیشتری را در تمام مناطق اتاق خواهند گذراند . همچنین یافتن مواردی که کنجکاوی آنها را برآورده کرده و نیازهای آنها را برآورده کند .  وجود اشیایی که از کاوش و توسعه مهارت های مختلف آنها پشتیبانی می کند ، بسیار مهم است.

اتاق کودک

3-ما یک ایده بسیار سرگرم کننده برای کودکان داریم!

یکی از رویاهای ترسناک بسیاری از مادران ممکن است این باشد که نوزادان دیوارها را با رنگ یا مداد رنگی بکشند. برای این منظور ، ما یک ایده عالی را به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً باید آن را امتحان کنید. به لطف این نوع تخته های دیواری ، می توانید از توسعه مهارت های حرکتی کودکان نیز حمایت کنید.

تخته دیوار

4-اتاق کودک زیبا در هر گوشه با شماست

شما می توانید تفاوت خود را با ترکیب ایده های نامحدود دکوراسیون اتاق نوزاد خلاقیت شما در هر گوشه اتاق نشان دهید. با این تصاویر زیبا که روی سوکت ها و سوئیچ ها ایجاد می کنید . می توانید زیبایی اتاق کودک را حتی در جزئیات حفظ کنید.

پریز برق اتاق کودک

5- سبک خود را در دکوراسیون اتاق نوزاد منعکس کنید

سادگی و مدرنیته رنگ سفید که رنگ مطلق کسانی است که می خواهند سبک اسکاندیناوی را به اتاقی که طراحی کرده اند منعکس کنند . این کار  می تواند برای شما بسیار مفید باشد. البته ، می توانید با حمایت از دیوارهای سفید مورد استفاده خود با وسایلی مانند کلاه جوجو که روی تخت کودک می بینید ، سبک خود را تکمیل کنید.

سرویس خواب f-162

6-ایجاد تم برای دکوراسیون

یکی از مهمترین موارد در دکوراسیون ایجاد یک موضوع و انتخاب اشیاء مورد استفاده برای تغییرات ایجاد شده مطابق با این موضوع است. اگر می خواهید آرامش آسمان شب را به خواب نوزاد خود اضافه کنید ، ما یک ایده عالی برای شما در تصاویر داریم!

7-آیا می خواهید تغییری در روشنایی ایجاد کنید؟

آیا دکوراسیون اتاق نوزاد به نظر شما نورپردازی کلاسیک نیز خسته کننده است؟ سپس این طرح ها فقط برای شماست! استفاده از برنامه سقف کاذب و چند نورافکن ضروری می تواند به شما در دستیابی به چنین تصاویری کمک کند

روشنایی اتاق خواب

8-ایده های متفاوت برای دکوراسیون اتاق نوزاد را امتحان کنید

شما می توانید نه تنها با رنگ ، سفیدکاری یا کاغذ دیواری ، بلکه با وسایلی که استفاده می کنید تفاوت ایجاد کنید.همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ، با طرحی که با چوب و طناب می زنید قادر خواهید بود حال و هوا را تغییر دهید.

ایده دکوراسیون اتاق کودک
ایده دکوراسیون

9-دیوار معمولی را برای دیوار اتاق کودک خود بگذارید

اگر می خواهید ایده های جالبی به دکوراسیون اتاق کودک اضافه کنید ، می توانید این نوع طرح دیوارها را انتخاب کنید. در حالی که رنگ مورد استفاده شما بر روی دیوار را ظریف تر نشان می دهد . همچنین فضای متفاوتی را به ناحیه ای که از آن استفاده می کنید اضافه می کند.

دکور دیوار اتاق
دیوار اتاق خواب

 10-ما یک ایده عالی برای پوشش دیوار اتاق کودک داریم

در دکوراسیون اتاق نوزاد به جای اینکه تمام دیوار اتاق نوزاد را با کاغذ دیواری بپوشانید . اگر مناطق را با شخصیت های مختلف کارتونی یا تصاویر حیوانات تزئین کنید . بلافاصله یک محیط سرگرم کننده ایجاد می کنید و از کل دیوار با یک تصویر استفاده نمی کنید.

ایده دکوراسیون در
ایده دکوراسیون در اتاق خواب

11-دیوار سنگ نوردی در اتاق کودک شما؟

ایجاد یک گوشه برای بازی بدون نیاز به یک منطقه بزرگ می تواند باعث شود که منطقه ای که کودک شما در آن وقت خود را در آنجا سپری می کند سرگرم کننده تر شود. ما می گوییم این دیوارهای صعودی را امتحان کنید که به کودکان اجازه می دهد انرژی خود را به روش صحیح آزاد کنند!

12-نقاشی ها همه جا هستند!

در دکوراسیون اتاق نوزاد با افزایش سن ، حساسیت و علاقه آنها به رویدادها و اشیاء اطراف آنها نیز افزایش می یابد. به این ترتیب ، می توانید با جداول چاپی اعداد ، حروف ، حیوانات ، وسایل نقلیه و غیره به او کمک کنید.

نقاشی اتاق کودک

13-راه حل های ذخیره سازی اسباب بازی

برای دکوراسیون اتاق نوزاد ، لازم نیست اقلامی را از جایی خریداری کنید. ممکن است با ایده های DIY برای اتاق کودک همانطور که در تصاویر است ، این را درک کنید. بنابراین ، از ظاهر کثیف اسباب بازی خلاص می شوید.

صندوقچه اتاق کودک
صندوقچه

14-اجازه دهید آموزش طبیعت در اتاق کودک بازتاب یابد

در اتاق نوزادان می توانید از طرح هایی استفاده کنید که یادگیری مفاهیمی مانند کوه ، ابر و باران را که خارج از خانه هستند برای کودک آسان تر کنند. بنابراین ، در حالی که آگاهی خود را در مورد طبیعت افزایش می دهید ، از طراحی اتاق شیک نیز برخوردار می شوید.

دکوراسیون دیوار اتاق کودک
دکور دیوار اتاق کودک

15-آرامش کودک شما از همه چیز مهمتر است

بسیاری از والدین می خواهند فرزندانشان که تمام روز در حال حرکت هستند ، یک خواب راحت و طولانی داشته باشند. با این حال ، گاهی اوقات حتی صدای بسته شدن درب می تواند باعث ترس نوزادان یا قطع خواب آنها شود. بیایید در مورد وجود ابزارهایی صحبت کنیم که هم از این امر جلوگیری می کند و هم خانه شما را برای نوزاد ایمن می کند. همچنین می توان به این وسایل سبک بخشید ، مانند قفل درب چاپ شده شورون در تصویر.

امنیت در دکوراسیون اتاق نوزاد

16- چگونه می خواهید زمینه هایی را اضافه کنید که فرزند شما را عاشق مطالعه کند؟

وقتی کتابهایی را که برای فرزندتان آموزنده است اضافه کنید ، مناطق مطالعه بخشی از دکوراسیون شما می شود . چنین فضایی را در اختیار آنها قرار می دهد تا تخیل آنها را تقویت کند.

دکوراسیون اتاق مطالعه

17- ایده آسان برای دکوراسیون اتاق کودک

یک ایده آسان برای دکوراسیون اتاق نوزاد این است که یک پتو تزئینی را روی تخت کودک آویزان کنید. می توانید با یک حرکت کوچک از دکوراسیون حمایت کنید.

ایده دکوراسیون کودک

18-ایجاد چیدمان با قفسه های تزئینی آسان است

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ، سازمان دهندگان مکعب ظاهری شیک و منظم به فضا اضافه می کنند. شما می توانید با استفاده از جعبه ها و فیگورهای رنگارنگ با این سازماندهندگان ، فضایی شیرین در اتاق کودک ایجاد کنید.

قفسه اتاق
قفسه

19- چگونه این نمودارها را دنبال کنید تا رشد نوزاد را دنبال کنید؟

باور کنید رشد نوزادان به اندازه ای سریع خواهد بود که شما را شگفت زده می کند و باور نمی کنید.
می توانید نمودار را روی دیوار اتاق قرار دهید تا تغییر ارتفاع را ردیابی کنید. ما می خواستیم چند نمونه از نمودارهایی را که مناسب اتاق کودک کوچک است به شما نشان دهیم!

برچسب نمودار رشد کودک در دکوراسیون اتاق نوزاد

20-اتاق های الهام گرفته از نوار

نوارها بسته به الگوها و رنگ هایی که در آنها استفاده می شود ، می تواند به شما در ایجاد تقریبا هر حالتی کمک کند. همچنین می توانید با استفاده از بادکنک ها و رنگ های گرم پر جنب و جوش ، یک اتاق سرگرم کننده با الهام از سیرک ایجاد کنید . می توانید با استفاده از رنگ های رنگی در سقف و رنگ های ساده در بقیه اتاق ، فضایی وسیع تر ایجاد کنید.

اتاق با دکوراسیون نواری
دکوراسیون اتاق نوزاد نواری

21-می توانید فضاهای ذخیره سازی تزئینی ایجاد کنید!

در اتاق های کوچک ، ممکن است جایی برای محل های ذخیره یا جعبه های ذخیره سازی نداشته باشید. برای این منظور ، قفسه های تزئینی که می توانید روی دیوار نصب کنید یا داخل کابینت ها آویزان کنید ممکن است مفید باشد.

ایده قفسه
قفسه ذخیره سازی دکوراسیون اتاق نوزاد

22- سرگرمی را به اتاق بیاورید!

اغلب شما زمان و آب و هوا را ندارید تا کودک خود را به زمین بازی ببرید. برای این کار می توانید راه حلی با نوسان پیدا کنید که بتوانید بخشی از دکوراسیون خود را ایجاد کنید.

تاب اتاق کودک دکوراسیون اتاق نوزاد
تاب اتاق نوزاد

23- ایده های دکوراسیون اتاق نوزاد کوچک

در دکوراسیون اتاق نوزاد چگونه می توان اتاق های کوچک را بزرگتر نشان داد ؟ یکی از مهمترین مواردی که باید در این زمینه مورد توجه قرار گیرد این است که هنگام ارزیابی هر منطقه از موارد زیادی استفاده نکنید. البته ، این بدان معنا نیست که شما فقط باید از کاسه و گنجه استفاده کنید . ببینید ، همچنین می توانید ایده های خوبی برای تزئین اتاق کودک با فضای کوچک ارائه دهید.

دکوراسیون اتاق کوچک
دکور اتاق کوچک

24-کمک به دکوراسیون با قفسه های مختلف

اگر وسایلی که در طراحی اتاق کودک و دیوار خود استفاده می کنید ساده هستند . می توانید با استفاده از قفسه هایی در اشکال مختلف ، تفاوت را به دکوراسیون اضافه کنید. همچنین می توانید دکوراسیونی زیبا با فیگورهای حیوانات ، اسباب بازی ها یا چند جفت کفش داشته باشید که در قفسه ها قرار دهید.

قفسه مدرن
دکوراسیون اتاق نوزاد خلاقیت در قفسه

25-استفاده از آینه در دکوراسیون اتاق کودک

به گفته فنگ شویی ، هنگام استفاده از آینه هایی که انرژی را به سرعت در اتاق کودکان فعال می کنند ، باید مراقب باشید. از آنجایی که آینه هایی که تخت وسیع و مستقیم را مشاهده می کنند ، انرژی زیادی از خود ساطع می کنند . می توانید از آینه های تزئینی در مناطق کوچکتر که کودک به طور مستقیم آنها را نمی بیند استفاده کنید . زیرا روی خواب فرزند شما تأثیر منفی می گذارد.

آیینه در دکوراسیون اتاق کودک

26- طرح هایی که می توانید برای تزئین دیوار اتاق کودک استفاده کنید

اگر می خواهید حرکت را به دیوارها اضافه کنید ، همانطور که در مقاله های قبلی اشاره کردیم ، جداول می تواند برای شما مفید باشد. با این حال ، ممکن است بتوان دکوراسیون را با چوب لباسی های رنگی که در تصاویر مشاهده می کنید و در اشکال مناسب برای اتاق کودکان تکمیل کرد.

دکور اتاق دیوار

منبع : evdemimar

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هشت =