دکوراسیون داخلی

27 ایده برای اتاق خواب دختران

ایده برای اتاق خواب دختران

27 ایده رویایی برای اتاق خواب دختران

ایده برای اتاق خواب دختران

اتاق خوابدخترانه با تاب

این اتاق دخترانه سبک و مطبوع از طراح داخلی جینجر کورتیس است. دارای تخت خانه درختی قلعه‌مانند، میز/روشویی دیواری نصب‌شده با آینه‌ای به شکل قطره و صندلی پاپیونی، یک فرش رنگارنگ قدیمی، و یک تاب چوبی است. تاب از سقف های بلند آویزان شده است تا دکوراسیونی زیبا را ایجاد کند.

ایده برای اتاق خواب دختران

وینتیج شیک، ایده برای اتاق خواب دختران

این اتاق دخترانه از طراح داخلی Mel Bean of Mel Bean Interiors است. دیوارهای آبی پودری، سرویس خوابی به سبک قدیمی، منسوجات روشن و سرگرم‌کننده را در سایه‌های صورتی ترکیب می‌کند تا یک گوشه کوچک و شاد ایجاد کند. این اتاق برای سال‌های آینده او نیز مناسب است و می‌توان آن را به روز کرد. این به روز کردن می تواند شامل تغییرات ساده مانند ملافه و لوازم جانبی باشد.

ایده برای اتاق خواب دختران

Scandi-Style

این اتاق کودک با رنگ خنثی  یکی دیگر از طرح های طراح داخلی جینجر کورتیس است. این اتاق با رنگ‌های مشکی، سفید و چوب کم‌رنگ، حال و هوای سبک اسکاندی دارد. اتاق روشن و مطبوع توسط یک پنجره بزرگ چیدمان شده است و تخت‌های دو طبقه مدرن فضای زیادی برای بازی می‌گذارند.

ایده برای اتاق خواب دختران

اسطوخودوس و سبز یک ایده برای اتاق خواب دختران

طراح داخلی Naomi Alon Coe از Little Crown Interiors پالت رنگی اسطوخودوس و سبز این اتاق دخترانه را از نقاشی دیواری دیوار جنگل Bellewood از Rebel Walls کشیده است. در گوشه ای، او یک قفسه درخت سفارشی از یک تنه واقعی ساخته است. در سرتاسر اتاق، رنگ های چوبی با رنگ های سفید، مشکی، فلزی و طلایی ترکیب شده است. یک حلقه سایبان تخت شفاف که در پشت تخت به سبک قدیمی آویزان شده است، فضایی کلاسیک ایجاد می کند.

ایده برای اتاق خواب دختران

روشن با مدل گیلاسی

جرالدین تان وبلاگ نویس ساکن لندن از Little Big Bell اتاق خواب دخترش را با کاغذ دیواری های گیلاسی پر جنب و جوش به رنگ های صورتی، قرمز و آبی تزئین کرد. تان پیشنهاد می‌کند سقف و کف‌ها را خنثی نگه دارید تا کاغذ دیواری پررنگ را بدون فشار زیاد قاب کنید و محیطی عاری از شلوغی را حفظ کنید تا آرامش بخش به نظر برسد.

ایده برای اتاق خواب دختران

رویاهای خامه ای برای اتاق خواب دخترانه

Elsie Larson از A Beautiful Mess از کاغذ دیواری چاپ گلدار قابل جابجایی الهام گرفته از رترو در رنگهای کرمی برای اتاق این دختر شاد استفاده کرده است. قفسه‌های داخلی کتاب‌ها و اسباب‌بازی‌هایی را نمایش می‌دهند که می‌توان با رشد او و تغییر علایقش آن‌ها را تعویض کرد. تخت نیز با اندازه کامل تا سال های نوجوانی او و بعد از آن دوام خواهد داشت.

ایده برای اتاق خواب دختران

طراحی شیرین بوهو

طراح داخلی ارین ویلیامسون از ارین ویلیامسون دیزاین یک اتاق خواب شیرین به سبک بوهو با کاغذدیواری صورتی شیاردار، ترکیبی از منسوجات از جمله یک بالش گلیم و پوست گوسفند و یک کمد چوبی قدیمی که هم کاربردی و هم مد روز است، طراحی کرد.

ایده برای اتاق خواب دختران

چیدمانی متفاوت برای اتاق خواب

طراح داخلی لیزا گیلمور از لیزا گیلمور دیزاین این اتاق دخترانه شیک را با یک فرش بزرگ و رنگارنگ ایرانی چیدمان کرده است. تخت خواب کوئین با رنگ صورتی پاستلی روکش شده و روتختی و بالش پرتایی با جزئیات پومپوم چند رنگ پوشیده شده است. یک جفت لامپ مشکی و میزهای کناری همسان، تقارن ایجاد می‌کنند و سه طرح جذاب با تم حیوانات بالای تخت، کمی جذابیت را ایجاد می‌کند.

ایده برای اتاق خواب دختران

دیوارهای گل وحشی، ایده برای اتاق خواب دختران

این اتاق خواب دخترانه از طراح داخلی Emily Henderson از Emily Henderson Design با کاغذ دیواری چند رنگ انرژی‌بخش در طرحی از گل وحشی پوشانده شده است. همچنین یک تخت بنفش صدفی در گوشه ای از اتاق قرار داده شده است. در یک گوشه دیگر اتاق، میز که با سایه های بنفش و صورتی برای مطالعه و هنرسازی رنگ آمیزی شده است. همچنین مقدار زیادی رنگ سفید و یک فرش کف با رنگ خنثی تعادل را به طراحی با روحیه بالا می بخشد.
ایده برای اتاق خواب دختران

هندسی جالب

این اتاق دخترانه با رنگ‌های سرد از طراح داخلی Maite Granda است. از نقش‌های هندسی آبی و سفید روی دیوار برجسته و تخت‌خواب‌های دو طبقه و قفسه‌بندی معاصر برای ظاهری مدرن استفاده می‌کند. دکوری مانند یک بالش پرتاب گل و یک تصویر قاب شده از یک دوچرخه صورتی با سبدی پر از گل، حس شیرینی را اضافه می‌کند و در عین حال احساس خنثی از نظر جنسیتی را حفظ می‌کند.

ایده برای اتاق خواب دختران

وینتیج مدرن

طراح داخلی Lisa Gilmore از Lisa Gilmore Design است. از سایه های صورتی، اسطوخودوس و سرمه ای و تخت برنجی به سبک قدیمی برای ایجاد این اتاق دخترانه جذاب استفاده کرد که در آزمون زمان ایستادگی می کند.

ایده برای اتاق خواب دختران

سبک آنتیک

تیم Calimia Home این اتاق دخترانه بزرگ را در خانه ای به سبک استعماری در سال 1918 در ساوانا، جورجیا با جذابیت دنیای قدیم چیدمان کردند. یک قاب تخت چوبی آنتیک، یک قالیچه قدیمی رنگ شده در سایه های صورتی و بژ، دیوارهای سفید، یک لوستر زیبا و یک قسمت نشیمن و گوشه مطالعه فضا را کامل می کند.

ایده برای اتاق خواب دختران

طراحی شیک بوهو یکی ایده برای اتاق خواب دختران

این اتاق دخترانه از طراح داخلی جینجر کورتیس است.این اتاق با تخت چوبی، لوازم جانبی چوب دستی، آویز دیواری مکرومه ، گوشه مطالعه دنج و توناژ های صورتی و خاکستری آبی، یک طراحی رویایی برای سبک بوهم است.

ایده برای اتاق خواب دختران

اتاق خواب دخترانه با صورتی ملایم

طراح داخلی Naomi Alon Coe از Little Crown Interiors است. با کاغذ دیواری گلدار بزرگ، سرتاج تخت صورتی لمسه، منسوجات مخملی، تزیینات طلاکاری شده، نورپردازی لوستر کریستالی و ترکیبی از اکسسوری های صورتی و سفید، ظاهری جذاب از اتاق دخترانه صورتی کلاسیک ایجاد کرد. صندلی Louis Ghost ساخته فیلیپ استارک نت کیچ را به آن اضافه کرده است و نور طبیعی را که از پنجره های بزرگ اتاق وارد می شود برجسته می کند. پرده ها و سایبان گوشه ای خارج از مرکز که از سقف آویزان شده اند، آن را بلندتر نشان می دهند.

ایده برای اتاق خواب دختران

تخت با سایبان

اما چاپمن از A Beautiful Mess با تمرکز بر روی یک تخت خواب سایبان که در سایه روشن صورتی رنگ آمیزی کرده است، یک اتاق خواب دخترانه شایان ستایش ایجاد کرده است. کاغذ دیواری طرح دار سیاه و سفید کنتراست ایجاد می کند و نت بازی به آن می بخشد.

ایده برای اتاق خواب دختران

اتاق درون یک اتاق

این اتاق دخترانه جذاب از طراح داخلی Maite Granda توسط یک تخت خواب خانه ای شکل که در یک روکش پارچه ای با پنجره های پیکابو پوشانده شده است. این تخت پایین روی زمین قرار گرفته و با کتان های صورتی ساده و یک چراغ آویز زیبا به شکل ماه، پناهگاهی زیبا برای خواب و مکانی دنج برای مطالعه و استراحت در ساعات بیداری ایجاد می کند.

ایده برای اتاق خواب دختران

سبک مراکشی

این اتاق دخترانه دوست‌داشتنی از طراح داخلی Mel Bean of Mel Bean Interiors دارای یک تخت خواب خانه درختی سرگرم‌کننده، یک قسمت پاتوق زیر تخت با کوسن‌ها و بالش‌های پرتابی و یک قسمت نشیمن جذاب با میز لاله‌ای کم‌کم و پاف‌هایی به سبک مراکشی است. مهمانی های چای، بازی و گذراندن وقت با دوستان و خانواده در این اتاق جذاب می شود.

ایده برای اتاق خواب دختران

اتاق رنگین کمان، ایده برای اتاق خواب دختران

طراحان داخلی ارین کورن و لینا گالوائو از Curated Nest Interiors است. این اتاق دخترانه را با کاغذدیواری رنگین کمانی طراحی کردند. مبلمان و ملافه سفید و بژ اتاق را خنثی نگه می‌دارند، فلزات طلایی روشن و علامت نئونی بالای تخت به روشنایی می‌افزایند و فرش آبی سرمه‌ای با حاشیه رنگین‌کمان حال و هوای خوبی را تقویت می‌کند.

ایده برای اتاق خواب دختران

صندلی آویزان

طراح داخلی کریستینا کیم  این اتاق دخترانه دنج را در پالتی از سفید، بژ و سایه های صورتی طراحی کرده است. لامپ‌های حباب‌دار صورتی رنگ و تخت‌خواب ملکه به این طرح جلا و طول عمر می‌بخشد. همچنین یک صندلی آویزان در گوشه‌ای برای مطالعه و آرامش به آن حسی خاص می‌دهد.

Ideas for girls' bedrooms

طرحی وسیع و بزرگ

طراح داخلی لیزا گیلمور از Lisa Gilmore Design است. این اتاق دخترانه با سقف بلند را با یک تخت سایبان بلند و بدون تزئین با رنگ چوب طبیعی چیدمان کرده است. یک پاتختی قدیمی، چراغ بلند، پرده های بلند، و یک کاغذ دیواری دوست داشتنی با الهام از رنگ های قدیمی با نقش و نگار گل های رنگارنگ، طرحی کلاسیک را ایجاد می کند که برای سال های آینده نیز جذاب خواهد بود. چیدمانی شیرین مانند بالش صورتی از پوست گوسفند و حروف اول برش لیزری بر روی تخت، فضایی جذاب ایجاد می کند.

Ideas for girls' bedrooms

خانه درختی، ایده برای اتاق خواب دختران

این اتاق دخترانه از طراح داخلی Maite Granda است. برای دختران جوان‌تر مناسب است که با تخت خانه درختی کم ارتفاعش که از طریق نردبان قابل دسترسی است و مبلمانی به اندازه بچه‌ها که با آن ها مناسب است.

Ideas for girls' bedrooms

سایبان رویاها

این اتاق دخترانه صورتی و سفید دلباز و حمام اختصاصی از طراح داخلی جینجر کورتیس است. این اتاق، تخت‌های دوطبقه توکار دارد که فضای کف و فضای زیادی را برای یک قسمت نشیمن با سایبان برای نشستن و مطالعه ایجاد می‌کند.

Ideas for girls' bedrooms

بوهو قدیمی، ایده برای اتاق خواب دختران

السی لارسون از A Beautiful Mess است. او یک اتاق خواب دخترانه با الهام از طراحی بوهو عجیب و غریب با یک سرتاج حصیری پیچیده به سبک قدیمی، یک پاف مراکشی، یک مجسمه زرافه حصیری بلند و کاغذ دیواری با رنگ خنثی طراحی کرده است.

Ideas for girls' bedrooms

زیبایی های پیچیده

Jodi Berger طراح داخلی مستقر در پوتوماک از JLA Designs است. یک اتاق دخترانه پیچیده در سایه‌های پاستلی با رنگ‌های قدیمی مانند سرتاجی با روکش منحنی چیدمان کرده است. او سقف را اسطوخودوس رنگ کرد تا به زیبایی آن بیافزاید.

Ideas for girls' bedrooms

هوس کلاسیک

این اتاق دخترانه رویایی از طراح داخلی Maite Granda است. از عناصر کلاسیک دخترانه مانند کاغذ دیواری راه راه سفید و صورتی، سایبان صورتی و سفید، لوسترهای سیم مشکی منحنی و قفس های تزئینی پرندگان، و نقاشی دیواری درختی استفاده می کند که از ارتفاع اتاق بهره ببرد. سقف چوبی اکسپوز طاقدار مبلمان اندازه کودک را می توان در زمان مناسب با یک تخت و میز بزرگتر تعویض کرد.

Ideas for girls' bedrooms

صورتی و منحنی، ایده برای اتاق خواب دختران

جنکین تاون، طراح داخلی مستقر در PA، Rasheeda Grey of Grey Space Interiors است. او از بازی اسطوخودوس و صورتی، تخت سایبان قوسی به اندازه بزرگسالان، نورپردازی گنبدی به سبک میانه قرن و مقدار زیادی بافت روی لوازم جانبی مانند روکش خز مصنوعی برای ایجاد یک تخت استفاده کرده است.

Ideas for girls' bedrooms

صورتی جذاب

این اتاق خواب صورتی جذاب از طراح داخلی Karen B. Wolf of Karen B. Wolf Interiors است. دارای یک تخت خواب ملکه و یک میز داخلی و محل مطالعه است که آن را برای نوجوانان بزرگ تر مناسب می کند.

قالب های مختلف مقاله ایده برای اتاق خواب دختران :

b2n yun free
1ea cutt rebrandly

منبع : thespruce

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + یازده =