دکوراسیون داخلی

5 چیدمان آشپزخانه با شکل ال

چیدمان آشپزخانه با شکل ال

5 چیدمان آشپزخانه با شکل ال

آشپزخانه به شکل ال کلاسیک
چیدمان آشپزخانه با شکل ال سایز آپارتمان

آشپزخانه به اندازه آپارتمان

در فضاهای کوچک، مانند آپارتمان ها، طرح های آشپزخانه یک دیواری (که به آن آشپزخانه گالی یا راهرو نیز می گویند) رایج ترین هستند. این آشپزخانه های کوچک باریک معمولاً دارای درهایی در دو انتها هستند که عناصر آشپزخانه در امتداد یک دیوار محدود می شوند. اما اغلب می توان یک آشپزخانه L شکل را در این فضاهای کوچک کار کرد. همانطور که در اینجا نشان داده شده است، سینک ظرفشویی (سینکی با یک پیش بند متصل از مواد مشابه) به طور محکم در گوشه L قرار داده شده است. این فضای اضافی گرانبهایی را روی پایه کوتاه L برای بخش کوچکی از میز آزاد می کند.

به جای قفسه باز که در سمت راست کوتاه این مثال قرار دارد، این فضای کوچک می‌تواند فضایی برای یخچال نیز فراهم کند.

آشپزخانه اپن به شکل ال

آشپزخانه باز با فضای ناهار خوری بزرگ

این طرح به خوبی نشان می دهد که یک چیدمان L شکل چقدر می تواند با یک طرح آشپزخانه اوپن که شامل یک جزیره و یک منطقه ناهار خوری بزرگ معمولی است، کار کند. این طرح به ویژه از نظر فضا، کارآمد و راحت است زیرا هیچ مانع فیزیکی بین فضای کار آشپزخانه و میز ناهارخوری وجود ندارد و هر دو منطقه می توانند بخشی از فضای کف را به اشتراک بگذارند.

چیدمان آشپزخانه

آشپزخانه باز با ناهار خوری کوچک

این چیدمان دارای یک جزیره با اندازه متوسط ​​در وسط L آشپزخانه است و یک میز ناهارخوری کوچک با چهار صندلی را در خود جای داده است. با احتساب برخی از فضای کف انتقالی، کل طرح بندی بیش از 4.8 متر عرض را اشغال می کند.

5 L-shaped kitchen arrangement

آشپزخانه برای پلان های طبقه باز

این تصویر نشان می دهد که چگونه یک آشپزخانه کوچک L شکل می تواند با یک فضای نشیمن با مفهوم باز ادغام شود. دیوارهای پارتیشن را می توان برای ایجاد جدایی بین فضای غذاخوری و نشیمن اضافه کرد. بسته به اندازه فضا، آشپزخانه ممکن است بتواند یک جزیره برای ایجاد فضای پیشخوان و ذخیره سازی اضافی داشته باشد.

فرمت های مختلف مقاله چیدمان آشپزخانه با شکل ال :

b2n yun shorturl
1ea cutt rebrandly

منبع : thespruce

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − چهار =