تخت خواب

انواع مدل های تخت خواب نوزادی

انواع مدل های تخت خواب نوزادی

انواع مدل های تخت نوزادی

در این مقاله به انواع مدل های تخت نوزادی می پردازیم و هرکدام را مورد بررسی قرار می دهیم. هرکدام از این مدل ها یک سری ویژگی و معایب دارند. با بررسی این نکات می توانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم.

ما می دانیم که شما می خواهید از سرویس خوابی که خریداری می کنید سال ها استفاده کنید . پس گزینه های کاربردی و شیک را در اولویت قرار می دهید. هنگامی که این موضوع مورد بحث است، یک فرآیند بررسی طولانی با آن همراه است. وقتی صحبت از سرویس خواب اتاق کودک می شود، می توان حدس زد که در مرحله بررسی حساسیت بیشتری دارید. معیارهایی مانند مناسب بودن سرویس خواب که خریداری می کنید با نیازهای کودک شما، سهولت استفاده برای شما و موفق بودن از نظر چیدمان یکی پس از دیگری سنجیده می شود. بنابراین، هنگام خرید گهواره و تخت نوزادی برای اتاق کودک چه مدل هایی را باید انتخاب کنید؟

در واقع پاسخ به این سوال بر اساس نیازهای شما و نوزادتان تعیین می شود. بیایید، اجازه دهید با ذکر مدل تخت و نام آنها به شما کمک کنیم تا مشخص کنید کدام نوع تخت نوزاد را می توانید با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. در این بین فراموش نکنیم که با توجه به چند نکته دیگر در خرید تخت و همچنین مدل های گهواره نوزاد می توانید انتخاب درستی داشته باشید.

بیایید شروع به بررسی مدل های مختلف تخت نوزادی کنیم!

مدل های تخت نوزادیتخت خواب نوزادی مستقل

تخت خواب نوزاد مستقل

این مدل تخت خواب نوزادی که به تخت معمولی نیز معروف است، یکی از گزینه های ارجح در اتاق کودکان است. تخت خواب های مستقلی که در طرح های مختلف از جمله مستطیل، بیضی و گرد قابل تولید هستند، می توانند تا سالیان متمادی متناسب با ابعادشان مورد استفاده قرار گیرند. به لطف قابلیت جمع شدنی در برخی مدل ها، تخت های مستقل که می توانند به عنوان گهواره کنار مادر نیز استفاده شوند. این مدل ها جایگزین هایی با کشو یا بدون کشو دارند. علاوه بر این، فراموش نکنیم که شما می توانید با گزینه های مستقل تختخواب که از اسکلت چوبی یا فلزی ساخته شده اند روبرو شوید.

مدل های تخت نوزادیتخت خواب نوزادی قابل تبدیل

تخت خواب قابل تبدیل

یکی دیگر از مدل های تخت نوزادی ، تخت خواب قابل تبدیل می باشد. مهم ترین ویژگی تخت های قابل تبدیل که ظاهری مانند تخت های مستقل دارد، باز شدن و تبدیل آن به تخت کودک و نوجوان است. به عبارت دیگر با انتخاب تخت های های قابل تبدیل می توانید گزینه سرویس خواب نوزادی داشته باشید که سالیان سال قابل استفاده باشد. مدل های تختخواب قابل تبدیل که دارای اندازه های مختلف و فرم های مختلف مانند بیضی، گرد و مستطیلی می باشند را می توان از چوب یا فلز تهیه کرد. از طرف دیگر مدل های کشودار به شما این امکان را می دهند که نیازهای ذخیره سازی خود را نیز در اتاق کودک برآورده کنید.

تخت کنار مادر

مدل های تخت خواب نوزادی، تخت کنار مادر

در ماه های اول ممکن است نخواهید کودکتان را در تخت خواب اتاقش بخوابانید و به دنبال راه حلی باشید تا بتواند کنار شما بخوابد. مطمئن ترین راه حل برای قرار دادن نوزاد به پهلو، تخت های کنار مادر است. این تخت خواب ها را می توان با تخت والدین ترکیب کرد. این گهواره ها که معمولاً در 6 ماه اول قابل استفاده هستند، در صورت داشتن قابلیت تاشو تا سال ها می توانند به عنوان گهواره مستقل استفاده شوند. می توانید از بین پوشش پارچه ای روی گهواره های فلزی یا چوبی کودک یکی را انتخاب کنید.

مدل های تخت نوزادی تخت خواب مدل سبد

گهواره سبد

این نام به مدلی داده شده است که با قرار دادن قسمت تخت که مانند یک سبد طراحی شده روی پایه ها شکل می گیرد. گهواره های مدل سبد که عموماً برای نوزادان تازه متولد شده ترجیح داده می شوند، در صورت باز بودن کناره، می توانند به عنوان گهواره کنار مادر نیز استفاده شوند. این نوع گهواره که می تواند از مواد مختلفی مانند چوب، فلز و حصیری تولید شود، به دلیل کوچکتر بودن در مقایسه با بسیاری از انواع دیگر، می تواند به طور قابل ملاحظه ای در فضا صرفه جویی کند.

تخت خواب بانوج

تخت خواب نوزادی بانوج

گهواره بانوج یک گهواره کوچک با طراحی تاب مانند است، مناسب برای والدینی که می خواهند نوزاد خود را تکان دهند تا بخوابد. قاب گهواره بانوج که مناسب نوزادان تازه متولد شده است بیشتر چوبی است و قسمت تخت نیز پارچه ای است. این نوع تخت به طور کلی به عنوان تخت دوم ترجیح داده می شود.

تخت خواب پارک

تخت پارکینگ

به نوع تختی که به عنوان «بازی» نیز استفاده می شود، گهواره پارکی می گویند. ساختار چرخ دار آن سهولت استفاده را فراهم می کند. اما نزدیک بودن بخش تخت به کف را می توان به عنوان یک نقطه ضعف در نظر گرفت. گهواره های زمین بازی که اسکلت آن از فلز و سایر قسمت های پارچه یا توری ساخته شده است، امکان استفاده از آن ها را به عنوان گهواره یا زمین بازی برای سالیان متمادی نیز فراهم می کند.

مدل های تخت نوزادی

تولیدکننده تخت خواب مناسب کودک شما

مدل های تخت خواب مناسب برای کودک شما و دکوراسیونی که می خواهید اعمال کنید همگی در مجموعه سرویس خواب هومودکورز وجود دارد. منتظر شما هستیم با قیمت های تخت خواب متناسب با بودجه شما! بدلیل وجود واحد سفارشی سازی در مجموعه شما می توانید مدل مدنظرتان را طراحی کنید. در کنار مدل های جدید و کیفیت بالای محصولات ، به دلیل شرکتی بودن تمامی محصولات دارای دو سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.

فرمت های مختلف مقاله مدل های تخت نوزادی :

b2n yun shorturl
1ea cutt rebrandly

منبع : koctas

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + چهارده =