دکوراسیون داخلی, متریال

بررسی لیست ترند کاغذ دیواری 2022 متناسب با دکوراسیون منزلتان

ترند کاغذ دیواری 2022

لیست ترند کاغذ دیواری 2022

بدون مقدمه ، بیایید نگاهی به برخی از ترند کاغذ دیواری 2022 بیندازیم . در این مقاله سعی می کنیم به پنج سوال اصلی پاسخ دهیم : ویژگی های این نو دیوارپوش چیست ؟ نحوه انتخاب و ترکیب صحیح کاغذ دیواری چیست ؟ انواع ترند کاغذ دیواری 2022 مرسوم خواهند بود و ارتباط خود را از دست نمی دهند .

روندهای کاغذ دیواری سازگار با محیط زیست در سال 2022

تمایل یک فرد مدرن به طبیعت در طراحی داخلی نیز پشتیبانی می شود . مواد سازگار با محیط زیست برای دکوراسیون دیوار چندین سال است که در بازار ، پیشرو هستند.

روکش های ساخته شده از جوت ، کتان ، ابریشم ، نمد ، الیاف پنبه نه تنها برای محیط زیست بی ضرر هستند ، بلکه به ایجاد فضای خاصی از آسایش و آرامش در خانه کمک می کنند.

به لطف انواع راه حل های رنگ و سبک ، چنین گرایش های کاغذ دیواری 2022 می تواند به طور ارگانیک در هر مفهوم دکوراسیون داخلی جا بیفتد : از باروک مجلل و کلاسیک های سختگیرانه گرفته تا پرووانس مدرن و ملایم.

کاغذ دیواری سازگار با محیط زیست

کاغذ دیواری طبیعی طرح 2022 ، ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست : بامبو ، کاغذ ، مناسب برای اتاق کودک است . همچنین می تواند یک کاغذ دیواری عالی برای اتاق خواب 2022 باشد .

این کاغذ دیواری ها هیچ ماده مضری از خود ساطع نمی کنند و بنابراین کاملا بی خطر هستند . اما چسباندن آن ها یک مشکل واقعی است .

بامبو بسیار ضخیم است و نیاز به چسب مخصوص و کمی مهارت دارد . کار با آن ها دشوار است . زیرا به سرعت پس از زدن چسب خیس می شوند و به خوبی جای نمی گیرند ، به خصوص اگر دیوار کاملا صاف نباشد .

کاغذ دیواری سازگار با محیط زیست1

ایده های کاغذ دیواری گرمسیری 2022

چاپ های گیاه شناسی از برترین کاغذ دیواری های مورد علاقه 2022 هستند . علاوه بر این ، نقوش گرمسیری در این مدت بسیار مرتبط هستند : برگ های نخل ، گیاهان کمیاب و ناشناخته .

این کاغذ دیواری های طرح 2022 در نگاه اول جلب توجه می کند ، اما در عین حال اصلا آزاردهنده نیست . همچنین در فضای داخلی کاملا طبیعی به نظر می رسد . این امر به اضافه کردن زندگی و احساسات خوشایند به مفاهیم طراحی مدرن کمک می کند ، که مشخصه آن سردی و ریاضت است .

ایده کاغذ دیواری مدل گرمسیری

مدل های کاغذ دیواری هندسی 2022

چاب های هندسی شفاف هنوز در اوج خود هستند . این الگوها فوق العاده متنوع هستند : خصوط و اشکال ، زاویه ها و تقاطع ها ، عمودی و افقی .

در سال 2022 ، طراحان پیشنهاد می کنند که به تصمیمات جسورانه با روح ممفیس و اوپ آرت توجه ویژه ای داشته باشید .

البته ما در مورد پرخرج ترین جلوه های این سبک ها صحبت نمی کنیم که به یک فرد آماتور شوک فرهنگی وارد شود .

اما طرح های هندسی ساده با جلوه ها و توهمات نوری حق حضور در لیست ترند کاغذ دیواری 2022 را دارد .

بنابراین ، یک نوار عمودی به صورت بصری سقف را بالا می برد ، یک چاب بدون مزاحمت روی یک پس زمینه روشن به فضای داخلی طراوت می بخشد . ترکیبی از چندین نوع کاغذ دیواری با چاپ های چند جهته در یک اتاق به منطقه بندی فضا کمک می کند .

کاغذدیواری هندسی

نصب کاغذ دیواری

با نصب کاغذ دیواری یک راه حل عالی برای منطقه بندی فضا ایجاد می کنید . نصب ها می توانند اندازه های مختلفی داشته باشند ، به عنوان مثال می توانند یک دیوار کامل ، یک گوشه دیوار و یک طاقچه در یک اتاق را اشغال کنند .

نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری لمسی

طرفداران دکوراسیون دیوار تک رنگ باید نگاه دقیق تری به روند کاغذ دیواری های لمسی 2022 بیندازند . این پوشش ها دارای سطح لمس پذیر هستند که می تواند سطوح مخمل ، جیر ، چرم و حتی چوب و مرمر را تقلید کند .

به طور معمول ، کاغذ دیواری لمسی بر روی یک پایه غیر بافته با روکش پارچه ای از پنبه ، پشم یا الیاف مصنوعی تولید می شود . آن ها در فضای داخلی بسیار دنج و شیک به نظر می رسد .

کاغذ دیواری لمسی

تکه کاری

پچ ورک یک تکنیک ترکیبی بسیار جالب و مناسب برای اتاق کودک است . کاغذ دیواری های مختلف به صورت مربع یا مستطیل بریده می شوند و در یک ” به هم ریختگی خلاقانه ” چسبانده می شوند . نکته اصلی این است که حس تناسب و سبک را از دست ندهید .

می توانید از کاغذ دیواری برای ترکیب تکه تکه استفاده کنید ، مثلا با انگیزه های مشابه در الگو یا با الگوهای مختلف ، اما با رنگ های تکراری شونده .

تکه کاری

ایده های ترند کاغذ دیواری 2022 : کاغذ دیواری Terrazo

این الگوی کف های موزاییکی ونیزی یکی از اکتشافات سال در طراحی داخلی ، چاپ را تکرار می کند . با استفاده از فناوری یکپارچه سیمان با افزودن آهک ، قطعات شیشه های رنگی و سنگ های کوچک ساخته شده است .

کاغذ دیواری های این رنگ در فضای داخلی تازه و نسبتا ظریف به نظر می رسند . آن ها می توانند کلاسیک های خسته را زنده کنند یا به مینیمالیسم مثبت اضافه کنند .

terrazzo

کاغذ دیواری خالدار

یکی دیگر از راه حل های غیر استاندارد برای مفاهیم مینیمالیستی ، کاغذ دیواری Dalmatian است .

چنین مدل ترند کاغذ دیواری 2022 به راحتی در فضای داخلی و حتی کاملا جسورانه به نظر می رسد . آن ها می توانند رگه های مناسبی باشند که مینیمالیسم را جالب و جذاب می کند .

ایده کاغذ دیواری 2022

تصاویر پس زمینه حیوانات

این اولین بار نیست که چاپ های حیوانی روی دیوارپوش ها ظاهر می شود ، اما در ترندهای کاغذ دیواری 2022 ، چنین چاپ هایی تزئینی تر می شوند . یکی از گزینه های واقعی ، تکرار شکل های حیوانات وحشی در پس زمینه تیره است .

در میان نمایندگان محبوب جانوران می توان به ببر ، فیل ، زرافه ، شیر و میمون اشاره کرد . علاوه بر این حیوانات ، می توانید طاووس ، ماهی یا غاز های وحشی رنگ شده را انتخاب کنید .

کاغذ دیواری حیوانات

کاغذ دیواری دارای بافت

یکی دیگر از تازه های جالب و بسیار جذاب سال 2022 ، کاغذ دیواری به اصطلاح بافتنی است .الگوی آن بافت بوم است که از نخ ضخیم را تکرار می کند .

چنین پوشش هایی بسیار اصیل و زیبا به نظر می رسند . آن ها به ویژه برای سبک محبوب اسکاندیناویایی مرتبط هستند .

دارای بافت

کاغذ دیواری Ombre

دکوراسیون دیوار با انتقال صاف از یک رنگ به رنگ دیگر در فضای داخلی شیک و بسیار چشمگیر به نظر می رسد .

گرادیان کلاسیک انتقالی از رنگ سفید به هر سایه دیگری است . گزینه های جسورانه تر زمانی است که برخی از رنگ های روشن و شاداب به رنگ های دیگر که کمتر فعال هستند جاری می شوند .

ایده آمبره

کاغذ دیواری گرادیان

الگو های گرادیان به صورت بصری فضا را تغییر می دهند . جهت آن ها در اتاق می تواند به هر صورت باشد : چاپ عمودی سقف ها را بلندتر می کند ، چاپ افقی دیوار ها را از هم جدا می کند و چاپ مورب فضا را به اتاق اضافه می کند .

مدل های کاغذ دیواری گرادیان 2022 را می توان تنها بر روی یک دیوار برای ایجاد رگه ای روشن در فضای داخلی خنثی استفاده کرد یا می توان از آن ها برای تزئین کل اتاق استفاده کرد .

در مورد دوم ، مهم است که طرح و رنگ و شدت سایه ها را به درستی انتخاب کنید تا چنین پوششی به منبع تحریک دائمی صاحبان اتاق تبدیل نشود .

والپیپر گرادیان

نحوه ترکیب کاغذ دیواری

برای این کار قوانین خاصی وجود دارد .کاغذ دیواری بدون روکش برای اتاق خواب ، اتاق نشیمن و اتاق کودک مناسب هستند .از کاغذ دیواری های وینیل قابل شستشو به عنوان کاغذ دیواری حمام استفاده می شود . همچنین یک راه حلی عالی برای آشپزخانه نیز می باشد .

برای اجرای موفقیت آمیز ایده ارائه شده در خانه خود ، باید قوانین اساسی ترکیب را بدانید .

توصیه می شود کاغذ دیواری با همان بافت را ترکیب کنید . تنها ترکیبی از چاپ سیلک با بافت پارچه  بسیار مناسب به نظر می رسد . اما همچنین چاپ سیلک در ترکیب با کاغذ دیواری وینیل باعث ایجاد ناهماهنگی در فضای داخلی می شود .

ترکیب کاغذ دیواری

گسترش فضا با استفاده از کاغذ دیواری

راه راه های عمودی ساده ترین راه برای ترکیب هستند . اگر می خواهید فضا را گسترش دهید از آن استفاده کنید . همچنین ، این روش به شما امکان می دهد بر روی قسمت های بیرون زده در فضای داخلی خود تاکید کنید . قوس ها ، ستون ها طاقچه ها . کاغذ دیواری انتخاب شده را یکی پس از دیگری یا در 2-3 نوار جایگزین کنید .

برای دیوارهای ناهموار ، کاغذ دیواری با بافت یا برجسته را با طراحی زیبا انتخاب کنید . آن ها به پنهان کردن نقص های کوچک در دیوار کمک می کنند . کاغذ دیواری صاف هرگونه نقص در دیوار ها را برجسته می کند .

مدل های کاغذ دیواری 2022 باید طبق قوانین هماهنگی ترکیب شوند . از کاغذ دیواری با طیف رنگی مشابه استفاده کنید . ترکیب کاغذ دیواری متناقض مجاز نیست . به عنوان مثال ، قهوه ای و سبز ، صورتی و نارنجی ، خاکستری و سبز تیره با هم ترکیب نمی شوند .

در مقابل ، سایه های بژ (شنی – عاج-شکلاتی) و رنگ های آبی به خوبی ترکیب می شوند . چنین ترکیباتی برای دوستداران فضای داخلی آرام و محتاط مناسب است .

کاغذ دیواری

هارومنی در ترکیب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری با طیف رنگی یکسان شامل ترکیباتی مانند قرمز ، قرمز-نارنجی ، زرد و زرد-قرمز است .در این ترکیب رنگ ها می توانید به هارمونی دست پیدا کنید .

ترکیب قطبی ، به عنوان مثال فیروزه ای (آبی) و زرد ، زرد و یاسی ( بنفش ) است . هارمونی به شما اجازه می دهد تا بیش از دو رنگ را ترکیب کنید . به عنوان مثال سبز تیره -زیتونی -صورتی . با توجه به اینکه ترکیب قطبی بسیار فعال است ، تصاویر پس زمینه با اشباع های مختلف را ترکیب کنید .

و یک قانون مهم دیگر : پالت رنگ کاغذ دیواری ترکیبی باید در فضای داخلی تکرار شود .

ترند رنگ های کاغذ دیواری 2022

رنگ سبز نعنایی رنگی تازه و پویا است که می تواند هر فضای داخلی ، حتی سخت ترین فضای داخلی را زنده می کند . با سایه های اشباع خنثی و روشن تر به خوبی پیش می رود . به خصوص در مفاهیم داخلی مدیترانه ای خوب به نظر می رسد .

آبی تیره یک سایه پیچیده اما نجیب برای فضای داخلی با احتیاط است . برای سبک کلاسیک یا مینیمالیستی مناسب است . همچنین می تواند در دکوراسیون داخلی مدرن و آرت دکو استفاده شود .

بنفش ، صورتی روشن سایه ای از آب توت سیاه است که می تواند به عنوان یک رنگ برجسته یا به عنوان رنگ پس زمینه برای انواع اکسسوری عمل کند .

در مفاهیم “curry” نارنجی خاموش یک لحن خوش بینانه است که به راحتی جایگزین سایه محبوب داخلی می شود . فضای داخلی با عناصر نارنجی کم رنگ شاد و پرانرژی به نظر می رسد .

خردلی یک سایه همه کاره است که به خوبی با اکثر رنگ های پایه هماهنگ می شود . عناصر برجسته خردلی به خصوص در زمینه های خاکستری خنثی ، شنی ، بژ یا آبی محدود جالب به نظر می رسند .

دیوارپوش هایی که با سلیقه انتخاب شده اند ، هر فضای داخلی را متحول می کنند و آن را خوشایند تر و جذاب تر می کنند . هنگام انتخاب دیوارپوش ، البته باید با ترندهای روز و ضدترندهای دنیای طراحی داخلی آشنا شوید .

فرمت های مختلف مقاله ترند کاغذ دیواری 2022 :

b2n yun shorturl
1ea cutt rebrandly

منبع : mydecortrends

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سیزده =