دکوراسیون داخلی

نمونه هایی از دکوراسیون اتاق نشیمن خاکستری

دکوراسیون اتاق نشیمن خاکستری

دکوراسیون اتاق نشیمن خاکستری

نمونه های دکوراسیون اتاق نشیمن خاکستری به ویژه در مدل های دکوراسیون 2021 و 2022 اغلب ترجیح داده می شوند. رنگ خاکستری و رنگ های آن در نشیمن های شیک، مدرن و اسپرت بسیار ارجحیت دارند. علاوه بر این، راحتی زیادی را در مرحله استفاده به ارمغان می آورند. در اتاق نشیمن هایی که به رنگ خاکستری طراحی شده اند، می توان از رنگ های مختلف زیادی استفاده کرد. از آنجایی که رنگ های خاکستری خنثی هستند، می توان آن ها را با اکثر رنگ ها ترکیب کرد.

افرادی که می خواهند یک ترکیب اتاق نشیمن خاکستری ایجاد کنند و اتاق نشیمن را به یک فضای نشیمن خوب تبدیل کنند. به دلیل وجود طرح های مبلمان طوسی رنگ امروزی، هیچ مشکلی نخواهند داشت. رنگ خاکستری را می توان با رنگ های تیره یا رنگ های روشن به بهترین نحو استفاده کرد.

دکور خاکستری

تزیین مبل خاکستری

افرادی که مبل های خاکستری را برای دکوراسیون اتاق نشیمن خاکستری چیدمان  می کنند، بسته به رنگ خاکستری که ترجیح می دهند، می توانند رنگ های اضافی را انتخاب کنند. به عنوان مثال، اگر صندلی‌های خود را به رنگ خاکستری روشن تعیین کنید، می‌توانید با انتخاب فرش‌ها، پرده‌ها و سایر عناصر با رنگ‌های تیره‌تر، به هارمونی عالی دست پیدا کنید. با این حال، اگر خاکستری تیره را ترجیح می دهید. باید از مبلمان و عناصر تزئینی دیگر در رنگ های روشن تر مانند سفید، کرم، بژ، سنگریزه استفاده کنید تا از یکپارچگی در این مرحله اطمینان حاصل کنید. توصیه می شود در چیدمان مبل طوسی ابتدا نگاهی به مدل و رنگ صندلی ها بیندازید. به این ترتیب می توانید مبلمان اصلی خود را از ابتدا مشخص کنید و بر اساس آن محصولات دیگر را انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید انتخاب های بسیار دقیق تری داشته باشید.

Gray living room decoration

هارمونی خاکستری و چوب

اگرچه انتخاب رنگ هنگام دکوراسیون اتاق نشیمن چندان چالش برانگیز نیست. اما گاهی اوقات برای اطمینان از هماهنگی مواد ممکن است گیج کننده باشد. در این مرحله بهترین انتخاب مواد خاکستری و هارمونی چوب خواهد بود . زیرا تمام تن های رنگ خاکستری هماهنگی زیادی با چوب دارند. در صورت خرید مبل طوسی می توانید مبلمان دیگری مانند میز، صندلی، یونیت تلویزیون، میز قهوه خانه را به همین رنگ چوب انتخاب کنید.

دکوراسیون اتاق نشیمن

انتخاب رنگ چوب برای دکوراسیون اتاق نشیمن خاکستری

در انتخاب رنگ چوب نباید به رنگ های خیلی تیره روی بیاورید. باید رنگ های چوبی روشن مانند گردویی را ترجیح دهید تا اتاق نشیمن شما جلوه ای جادار داشته باشد. در این مرحله می‌توانید با انتخاب رنگ‌هایی مانند آبی تیره، بنفش، دمسون و شرابی در محصولات تزیینی یکپارچگی را فراهم کنید.

فرمت های مختلف مقاله دکوراسیون اتاق نشیمن خاکستری :

منبع : azdekorasyon

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 1 =