دکوراسیون داخلی

آشنایی با سبک دکوراسیون مینیمال

دکوراسیون مینیمال

سبک زندگی مینیمالیستی

این به معنای زندگی ساده در تمام فضاهای زندگی ما است ، از افکار موجود در مغز ما گرفته تا لباس ، از خانه تا فضای کار. معادل ترکی را می توان سادگی نامید. و این سبک زندگی به ویژه در سالهای اخیر به یک سبک زندگی بسیار محبوب تبدیل شده است … سبک زندگی مینیمالیستی چه مزایایی برای ما دارد؟ چگونه اعمال می شود؟ بیایید با هم نگاهی بیندازیم.

زندگی مینیمالیستی این سبک دکوراسیون مینیمال یک شیوه زندگی است که هدف آن محدود کردن و به حداقل رساندن ارزشهای مادی و معنوی در زندگی مردم با توجه به نیازهای آنها است.

فلسفه زندگی مینیمالیستی

این به معنای زندگی ساده در تمام فضاهای زندگی ما است ، از افکار موجود در مغز ما گرفته تا لباس ، از خانه تا فضای کار.  و این سبک زندگی به ویژه در سالهای اخیر به یک سبک زندگی بسیار محبوب تبدیل شده است … سبک زندگی مینیمالیستی چه مزایایی برای ما دارد؟ چگونه اعمال می شود؟ بیایید با هم نگاهی بیندازیم .

کوتاه اما خلاصه

این شعار مفهومی بوده است که از سبک زندگی مینیمالیستی دفاع می کند و به طور خلاصه  نشان می دهد . برخی از افراد زیبایی را سادگی می دانند ، این روش کاملا اشتباه است. سبک زندگی ساده یا سبک زندگی مینیمالیستی به معنای ساده زیستن نیست ، برعکس ، هدف آن افزایش کیفیت آنچه که داریم به جای افزایش کمیت است. چیزهایی که دارید چقدر مفید هستند؟ یا کار نمی کند؟ بر اساس این سوال ، کسانی که می خواهند زندگی ساده ای داشته باشند راه حل ها و راه های برون رفت را تولید می کنند. خرید یا تملک عناصر مادی و اخلاقی که برای ما مفید نیستند هیچ فایده ای ندارد. ابتدا باید آن را درک کنیم. سبک زندگی ساده و مینیمالیستی نیز نظم را به همراه دارد.

زندگی مینیمالیستی

شعار اصلی زندگی مینیمالیستی که در بالا نوشتم “Less is more!” شعار خود را فراموش نکنید. در این راستا پیش خواهیم رفت. در واقع ، هر اتفاقی که در زندگی ما می افتد ، هر مورد و هر احساسی باید یک هدف داشته باشد. اکنون با چند قدم ساده می توانیم سعی کنیم زندگی خود را ساده تر و مینیمالیستی انجام دهیم.

هنگام شروع این سبک زندگی ؛

ابتدا نگاهی به اطراف بیندازید و ممکن است ببینید که از بعضی اقلام 2 عدد دارید ، می توانید با کاهش آنها شروع کنید. قانون شماره یک انتقال به زندگی مینیمالیستی ( دکوراسیون مینیمال ) خلاص شدن از شر همه چیزهای غیر ضروری است. در مورد بازبینی کمد لباس خود چطور؟

من مطمئن هستم که چیزهای زیادی وجود دارد که شما از آنها استفاده نمی کنید و نیازی به آنها ندارید. در مورد وسایل آشپزخانه نیز همین مسئله وجود دارد. وسایل بسیار زیادی وجود دارد که تحمل خرید آنها را نداریم ، حتی اگر به آنها نیازی نباشد ، حتی اگر در فروش باشد. بیایید دست به کار شویم ، بیایید همه چیزهایی را که نمی پوشیم ، از وسایل تابستانی و زمستانی گرفته تا کفش ، از هم جدا کنیم. در حین انجام این موارد ، اطمینان حاصل کنید که آن را به شخصی که  نیاز دارد هدیه دهید . در صورت تمایل می  توانید این اقلام را با فروش آنها نیز ارزیابی کنید ، انتخاب با خود شماست .

زیبایی زندگی در دکوراسیون مینیمال

شما باید زندگی خود را به ترتیب زندگی کنید: هیچ چیز زیباتر از زندگی منظم وجود ندارد. علاوه بر این ، نظم یکی از ویژگی های حیاتی زندگی ساده و مینیمالیستی است. زندگی نامنظم به معنای محروم شدن از بسیاری چیزها و لذت بردن از آن نیست. از آنجا که سلامتی در اولویت است ، باید به ساعت خواب خود توجه کنید ، خوابیدن در کل روز به درد هیچ کس نمی خورد. همه چیز باید مرتب باشد. این دستور را به عنوان یک سیستم نظامی یا یک مدرسه شبانه روزی درک نکنید … فقط وقتی به طور منظم زندگی می کنید ، خواهید دید که انجام کارها ، فعالیت ها ، نیازهای شخصی از جمله وقت گذاشتن برای خود چقدر امکان پذیر است.

مینیمالی

سادگی دکوراسیون مینیمال

ما باید سادگی را حتی از آنچه می خوریم به آنچه می نوشیم ترجیح دهیم. ما باید از غذاهایی که بر سلامتی ما تأثیر منفی می گذارند ، مانند قند زیاد ، کافئین ، چربی ، نمک ، دور بمانیم. ما باید کمتر بخوریم ، اما باید یک رژیم غذایی سالم داشته باشیم. به عنوان مثال ، وقتی می خواهید شکلات بخورید ، می توانید ولع مصرف شیرین خود را با عسل یا مقداری مغز خشک به جای شکلات سرکوب کنید. گفتگوهای غیرضروری در دوستی یکی از روش هایی است که توسط کسانی انتخاب می شود که می خواهند زندگی را به روشی ساده انجام دهند. یعنی مزخرف بودن نباشد. بعضی از افراد غالباً سکوت می کنند یا کم حرف می زنند ، به گفته دیگران ، این باعث می شود فکر کنند که این به دلیل ناامن بودن آنهاست. اما این انتخاب بسیاری از افرادی است که از سبک زندگی مینیمالیستی دفاع می کنند تا در صورت لزوم سخنی نگویند. لازم به یادآوری است که شنونده و ناظر خوب بودن بسیار بهتر از سخنران بد بودن است. و این خیلی بیشتر می افزاید.

افرادی که از تنوع زیادی در قسمت لباس استفاده می کنند بعد از مدتی می گویند؛ چه نیازی به این همه بود؟ چقدر اغراق کردم کلماتی از این قبیل عباراتی کلامی است که مستند می کند چقدر مردم درگیر ولع خرید هستند. برخی افراد ساعت مچی جمع می کنند ، برخی عینک آفتابی می سازند. با این حال ، هر یک از آنها هدف متفاوتی دارند. حتی اگر از 10 عینک آفتابی استفاده کنید ، هدف و عملکرد آن یکسان است. در این حالت ، ما باید از شر چیزهای اضافی خلاص شویم تا روح خود را سیرتر کنیم و از نظر اقتصادی آرامش پیدا کنیم.

1. کمتر ،بیشتر است .

سبک زندگی مینیمالیستی به معنای ساده و سالم بودن است. استرس کمتر ، نظافت کمتر ، زندگی منظم تر. همه اینها ویژگی هایی است که زندگی شما را کاملاً تغییر خواهد داد. فکر کنید که با وسایل کمتری چقدر می توانید خوشحال باشید. صادقانه بگویم ، شما می توانید ببینید که چگونه می توانید با تماشای زندگی کسانی که مجبور شده اند ، و نه کسانی که آن را انتخاب کرده اند ، در واقع زندگی کنید.

2. موارد مهم را حفظ کنید

در دکوراسیون مینیمال حذف کشوها و کابینت های زائد و غیر مهم فضای تنفس و آرامش بیشتری ایجاد می کند. این کار شما راد از احساسات کلاستروفوبیک دور نگه می دارد و به شما امکان می دهد راحت تر بخوابید. شما باید اتاقها و سایر قسمتهای خانه خود را بیش از وسایل پر از خاطره کنید.

3. ایجاد فضای آزادی

جمع شدن وسایل به غیر از تراکم چشم ، جمع شدن گرد و غبار و سنگین کردن شما کاری دیگری ندارد شما نباید از از دست دادن وسایل خود و کاهش آنها بترسید. وقتی با کمال میل از شر وسایل اضافی خود خلاص شوید ، از احساس آزادی که به شما می دهد لذت خواهید برد.

4. روی سلامتی و سرگرمی ها تمرکز کنید

این آزادی که با یک سبک زندگی حداقلی به دست می آورید ، زمان بیشتری را برای شما فراهم می کند و می توانید روی فعالیت هایی تمرکز کنید که همیشه می خواستید انجام دهید اما نمی توانستید انجام دهید. این فرصت شماست. شما واقعاً آنچه را که در زندگی دارید نیاز دارید. با مراقبت از سلامتی و کسب سرگرمی ها ، می توانید کیفیت زندگی بسیار بهتری ، به دور از استرس ، به دور از کار اضافی داشته باشید.

5. کمتر به کالاهای دنیایی توجه کنید

چیزهایی که مردم جمع می کنند ، خریدهایی که انجام می دهند و … فقط تلاشی است برای تأخیر و پر کردن خلا inside موجود در آنها. پول شادی نمی آورد ، بلکه فقط راحتی را فراهم می کند. وسواس با پول وقتی فراهم شود که راحتی لازم فراهم شود. بخشی از این ولگردهای خرید نباشید. باور کنید فقط برای رفع نیازهای شما کافی خواهد بود.

۶. مهم آرامش بیشتر است

اگر چیزهای زیادی دارید ، ترس از دست دادن آن را نیز دارید. هرچه بیشتر داشته باشید ، بیشتر از از دست دادن می ترسید. بنابراین ، استرس مداوم ایجاد می کند. ساده سازی زندگی شما را از این نگرانی ها رها می کند و به طور خودکار زندگی آرام تر ، سالم و آرام تری خواهید داشت. به طور خلاصه ، هرچه نگرانی شما کمتر باشد ، آرامش بیشتری نیز خواهید داشت. تلاش كردن! از خلاص شدن از شر وسایل غیرضروری نترسید ، خواهید دید که خوشبختی از شما سر می زند. نه تنها از افراط و تفریط قابل مشاهده کاسته می شود بلکه در روح و روان خود نیز آسوده خاطر خواهید شد.

دکوراسیون ساده

7. ما از ترس خلاص می شویم

افرادی که چیزی برای از دست دادن ندارند به ندرت می ترسند. تنها چیزی که از آن می ترسند ترس از دست دادن افرادی است که آنها را دوست دارند.

8. اعتماد به نفس بیشتر

سبک زندگی مینیمالیستی همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس می شود. اعتماد به نفس ، اعتماد به نفس بیشتر به طور خودکار ایجاد می شود ، زیرا شما فقط خودتان هستید بدون اینکه خودنما باشید و جرات می کنید واقعیت زندگی را در سادگی ثبت کنید.

فرمت های مختلف مقاله آشنایی با دکوراسیون مینیمال :

 

منبع : dekopasaj

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =