دکوراسیون داخلی

چگونه با ایده های دکوراسیون ، خانه کوچک خود را بزرگتر نشان دهیم؟

دکوراسیون خانه کوچک

آیا خانه کوچکی دارید و به دنبال طرح های تزئینی برای بزرگ شدن آن هستید؟ پس شما در جایگاه درست قرار دارید. دکوراسیون خانه کوچک کار ساده ای نیست زیرا فضا محدود است و شما باید داخل آن را تنظیم کنید.

در اینجا ما 5 نکته ساده و ساده را برای شما نشان می دهیم که خانه شما بزرگتر و زیباتر به نظر می رسد.

در زیر به آنها نگاه کنید:

1. اجازه دهید نور طبیعی وارد شود

در دکوراسیون خانه کوچک همیشه به یاد داشته باشید ، روشنایی طبیعی تمام فضا را باز کرده و در همان زمان ، جلوه زیبایی به اتاق می بخشد. بنابراین ، هرگز فراموش نکنید که پنجره های بزرگ در اطراف اتاق داشته باشید.

دکوراسیون داخلی

2. به سراغ صندلی هایی بروید که دارای فضای ذخیره سازی هستند

امروزه از پاف ها نه تنها برای نشستن بلکه برای ذخیره سازی اضافی نیز استفاده می شود. این امر نه تنها فضای بیشتری ایجاد می کند بلکه مبلمان را جذاب تر و شیک تر می کند . این عثمانی ها دارای سبک ها و رنگ های مختلف هستند ، بنابراین مطمئن شوید که یکی از آنها را دارید.

دکوراسیون خانه کوچک

3. در دکوراسیون خانه کوچک ،همیشه مبلمان پایه بلند انتخاب کنید

در دکوراسیون خانه کوچک ،سعی کنید از مبل و صندلی هایی که پایه دارند استفاده کنید. از طریق این فضا ، نور اجازه عبور می دهد و همچنین باعث می شود که منطقه وسیع تر و بازتر باشد.

دکورخانه

4. از حداکثر تعداد آینه استفاده کنید

استفاده از آینه ها در واقع یک ترفند بسیار قدیمی است که در طراحی داخلی گنجانده شده است ، اما همچنان محبوب ترین ترفند است. اگر از آینه های بیشتری در دکوراسیون خانه کوچک استفاده شود ، توهم فضای بسیار بیشتری ایجاد می شود. از این رو ، به نظر می رسد که خانه فضای بیشتری دارد و کمتر کلاستروفوبیک به نظر می رسد.

دکور منزل

برای جلوه ای زیبا می توانید یک مشت آینه با برش متفاوت بخرید و آنها را به یک رنگ ، رنگ آمیزی کنید. بنابراین برای دکوراسیون خانه کوچک ، با طراحی ظاهری زیبا و فضایی زیبا خواهید داشت.

5. از ترکیب رنگ خنثی و روشن برای رنگ استفاده کنید

رنگ ابزار بسیار قدرتمندی است که می تواند اتاق شما را کوچکتر یا گسترده تر نشان دهد. اگر تمایل دارید رنگ های تیره را انتخاب کنید ، ممکن است احساسی ظالمانه ایجاد کند یا رنگ های خنثی ممکن است اتاق را هوا و جادار نشان دهد اما در عین حال خسته کننده و کسل کننده باشد. بنابراین ، می توانید از ترکیب این رنگ ها برای ایجاد حس متفاوت به خانه خود و کنترل آن به شیوه دلخواه خود استفاده کنید.

دکور

اگر می خواهید ارتفاع اتاق شما زیاد به نظر برسد ، سقف را با رنگ روشن رنگ آمیزی کنید. در صورتی که می خواهید نمای بزرگتری به اتاق بدهید ، از رنگ روشن استفاده کنید در غیر این صورت از رنگ روشن استفاده کنید تا دنج و گرم به نظر برسد. رنگ می تواند شخصیت خانه را تغییر دهد ، بنابراین در مورد آن بسیار خاص باشید.

اینها برخی از ایده های ساده و در عین حال جذاب برای دکوراسیون هستند تا خانه کوچک شما بزرگتر به نظر برسد. آنها را امتحان کنید و احساس کنید.

فرمت های مختلف مقاله دکوراسیون خانه کوچک :

 

b2n yun plink
1ea cutt rebrandly

 

منبع : kreatecube

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =