دکوراسیون داخلی

با انرژی رنگ اتاق ها ، کارایی خود را افزایش دهید

دیوار اتاق

در این مقاله به بررسی رنگ اتاق ها می پردازیم . و به چگونگی تاثیر گذتری آن ها را بر کارایی افراد می پردازیم .

آیا می دانید رنگ اتاق مطالعه شما در خانه بر روی بهره وری شما تأثیر می گذارد؟

رنگ ها در روانشناسی انسان تأثیر زیادی دارند . دکوراسیون محیط های کاری نیز عامل بسیار مهمی در افزایش کارایی کار است. به خصوص با دوره همه گیری ، که بیشتر ما زندگی تجاری خود را در خانه خود حمل می کنیم . بدون شک یکی از مهمترین موارد بالا نگه داشتن انگیزه خود است . با داشتن رنگ مناسب اتاق مطالعه می توانید به این مهم دست پیدا کنید. با انتخاب صحیح رنگ ، می توانید انرژی مورد نیاز خود را بدست آورید . از مشکل تمرکز جلوگیری کرده و یا ایده های خلاقانه خود را برای کار به نمایش بگذارید.

رنگ های خنثی خنک

شما می توانید به راحتی رنگ های خنثی سرد را انتخاب کنید که در هر کجا و به هر سبکی در اتاق مطالعه قابل استفاده باشد. این زنگ ها فضای اتاق را بزرگ و جادار نشان می دهند که نمادی از تداوم و ثبات است. علاوه بر این رنگ ها ، با استفاده از مبلمان سفید می توانید به یک هارمونی باشکوه برسید.

رنگ اتاق

آبی

رنگ آبی اغلب در ادارات ترجیح داده می شود زیرا تمرکز را فراهم می کند . با افزایش خلاقیت و تمرکز ، رنگ های آبی به ویژه در اتاق های جلسات بسیار ایده آل هستند . زیرا محیط آرام و آرام تری را ایجاد می کنند. می توانید استرس خود را کاهش داده و بهره وری خود را افزایش دهید . بنابراین می توانید یک اتاق مطالعه آرام و منظم را برای خود آماده کنید. می توانید رنگ های آبی را به تمام دیوارهای اتاق مطالعه خود بزنید ، یا می توانید آنها را فقط روی دیوار پشت میز مطالعه قرار دهید.

انتخاب رنگ اتاق ها

خاکستری

رنگ خاکستری که به دلیل اثر آرام بخشی آن در مردم شناخته می شود ، اخیراً اغلب در تزئینات و رنگ آمیزی دیوار ترجیح داده می شود. همچنین می توانید با استفاده از رنگ خاکستری که به آن رنگ جدیت نیز می گویند ، همراه با آبی یک محیط خنک و راحت ایجاد کنید. با احساس آرامش و آرامش حاصل از رنگ خاکستری می توانید بر اضطراب و استرس زندگی کاری غلبه کنید. به طور خاص ، شما می توانید از رنگ های روشن تر به عنوان رنگ اتاق مطالعه استفاده کنید و فضای روشن را در اتاق خود ایجاد کنید.

اتاق خواب

مینک

هنگامی که رنگ مینک را با رنگ های مناسب ترکیب می کنید ، می توانید یک محیط زیبا و چشمگیر ایجاد کنید و یک محیط کاری ایجاد کنید که انگیزه شما باشد. اگر رنگ اتاق مینک را با رنگ سفید و تناوب چوبی در اتاق مطالعه خود ترکیب کنید ، هم می توانید انرژی لازم برای کار را بدست آورید و هم یک محیط کار طبیعی و شیک را برای خود ایجاد کنید. شما می توانید رنگ مینک را با مبلمان در رنگ های زرد خردلی ، قرمز و نارنجی احیا کرده و محیط کار شیک و پر انرژی مورد نیاز خود را ایجاد کنید.

رنگ دیوار اتاق

فرمت های مختلف مقاله رنگ دیوارها :

b2n yun plink
1ea cutt rebrandly

منبع : brandlifemag

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =