دکوراسیون داخلی

مدل های آینه مناسب برای دکوراسیون اتاق شما

آینه مناسب برای دکوراسیون

آینه ها، یکی از محصولات دکوری ضروری خانه های ما، نه تنها به لطف بازتابی که ایجاد می کنند، فضا را بزرگتر نشان می دهند . بلکه به شما کمک می کنند فضایی جادارتر در فضای زندگی خود ایجاد کنید. خوب، حالا چطور می شود نگاهی به مدل های آینه های تزئینی بیندازید و مناسب ترین جایگزین ها را برای خانه خود پیدا کنید؟

برای کسانی که نمی توانند از طراحی مینیمال دست بکشند: مدل های آینه گرد بدون قاب

اگر تصمیم به خرید آینه در هنگام تزیین دیوار گرفته اید و طرفدار یک ظرافت ساده هستید، پیشنهاد ما آینه های بدون قاب یکی از پرطرفدارترین مدل های آینه دوره گذشته است! این نوع آینه های تزئینی می توانند اندازه های مختلفی داشته باشند. به عبارت دیگر در یافتن محصول در اندازه مناسب دیوار و درخواست خود مشکلی نخواهید داشت. توصیه می کنیم این مدل آینه را ارزیابی کنید، به خصوص اگر خانه ای با طراحی مینیمال دارید.

گرد بدون قاب

برای کسانی که می خواهند ترندها را دنبال کنند: آینه های تزئینی آویزان و قاب دار

این مدل آینه های تزیینی که معمولا اسکلت چوبی دارند و به لطف طناب بالا آویزان می شوند روی دیوارهای شما بسیار شیک به نظر می رسند! قاب آینه های چوبی یا فلزی به ویژه برای سبک های دکوراسیون مدرن و روستایی مناسب است. اما می توانید از محصولات فلزی مانند طلا و برنج نیز در دکوراسیون کلاسیک استفاده کنید.

آینه های تزئینی آویزدار و قاب دار

برای کسانی که عاشق بازتاب های روستایی هستند: آینه های قاب چوبی

اگر از آینه های آویزان خوشتان نمی آید، به شما توصیه می کنیم از آینه های قاب چوبی استفاده کنید . شما می توانید آن ها را با کمک میخ به دیوار آویزان کنید! قاب آینه چوب خام می تواند به شما کمک کند فضایی صمیمی در فضای زندگی خود ایجاد کنید. قاب های تزئینی آینه چوبی به ویژه برای خانه هایی به سبک روستایی مناسب است.

آینه قاب چوبی

برای کسانی که طرح های مختلف را دوست دارند: آینه با قاب های شکل گرفته

قاب آینه های تزئینی دیگر فقط در قسمت بیرونی آینه نیست. همچنین دارای طرح هایی است که مدل قاب در داخل آینه ادامه پیدا می کند. به عنوان مثال، فکر نمی کنید محصولی مانند آنچه در عکس است فضای متفاوتی به خانه شما می بخشد؟ شما می توانید چنین آینه هایی با قاب داخلی را با هر سبک دکوراسیونی مطابق با جزئیات طراحی ترکیب کنید.

آینه هایی با قاب های شکل گرفته

برای کسانی که می خواهند از آینه برای اهداف مختلف استفاده کنند: آینه با شلف

این حق شماست که خانه خود را تزئین کنید و خود را در دکوراسیون منزل منعکس کنید . شکی نیست که آینه ای که خریداری می کنید با طراحی خود به این امر کمک می کند.آیا دوست دارید طرح آینه ای که انتخاب می کنید کمک بیشتری به دکوراسیون منزلتان کند؟

اگر به این ایده علاقه دارید، آینه های قفسه دار را به شما توصیه می کنیم!  آینه های قفسه دار می توانند با هر سبک دکوراسیونی مطابق با جزئیات طراحی سازگار باشند. به عنوان مثال، می توانید از گزینه های چوبی برای محصولات کانتری، چوبی یا فلزی برای دکوراسیون کلاسیک یا مدرن استفاده کنید.

آینه شلف

برای کسانی که عاشق بازتاب های کلاسیک هستند: آینه های فرفورژه

اگر از طرفداران طرح‌های قدیمی هستید و می‌خواهید آن را با طرح‌های کلاسیک منعکس کنید . حتماً ارزیابی آینه‌های تزئینی فرفورژه را به شما توصیه می‌کنیم. این آینه ها می توانند با سبک کلاسیک و همچنین سبک کانتری سازگار باشند.

آینه های فرفورژه

برای کسانی که فرم های متفاوتی را در خانه خود انتخاب می کنند: آینه  قاب فلزی

اگر به دنبال گزینه ای شیک اما چشمگیر هستید، می توانید آینه هایی با فریم فلزی را انتخاب کنید. مدل های قاب آینه که شبیه گل یا خورشید با چوب های بلند کنار هم ردیف شده اند، مخصوصا برای دکوراسیون کلاسیک مناسب هستند.

آینه قاب فلزی

برای کسانی که قصد دارند حرکت را به دکوراسیون اضافه کنند: آینه های متعدد

آینه های چندتایی که ابعاد یکسان یا متفاوت دارند و معمولاً در یک طرح هستند، حرکتی متفاوت به دکوراسیون دیوار می بخشند. آینه های تزئینی را می توان از 3 قسمت یا بیشتر ساخت. این مدل آینه را می توانید در هر سبک دکوراسیونی در راستای جزئیات طراحی قرار دهید.

آینه های متعدد

برای کسانی که عاشق بازتاب های بوهمی هستند: آینه های ماکرام

اگر به دنبال آینه ای هستید که هم شیک و هم ساده باشد، می توانید آینه های مکرومه را که یکی از موارد مورد علاقه اخیر است را در خانه خود قرار دهید. به خصوص اگر افکت های بوهمی را دوست دارید ، اگر دکوراسیون کانتری یا مینیمالیستی را انتخاب کرده اید، می توانید این آینه ها را انتخاب کنید. همچنین می توانید قاب های ماکرامه را خودتان ببافید و یا می توانید محصولاتی با قاب آینه های آماده خریداری کنید.

ماکرام

برای کسانی که می خواهند دست در کار بگذارند: آینه های DIY

ما فکر می کنیم این ایده خوبی است که در هنگام تزئین خانه خود اوقات بهتری داشته باشید! در اینجا، ایده‌های آینه‌ای «آن را خودتان انجام دهید» می‌تواند آن را زنده کند. 

آینه DIY

برای کسانی که می خواهند دکوراسیون را به سطح بعدی برسانند: مدل های آینه بزرگ

آینه های تمام قد که روی زمین قرار گرفته اند و پهن ترین آنها هستند، یکی از پرطرفدارترین محصولات دکوراسیون سال گذشته بودند. شکی نیست که این آینه ها که می توانید آنها را در اتاق نشیمن، راهرو یا حتی در باغ خود قرار دهید، به فضا ظرافت می بخشند. هنگام تحقیق در مورد مدل ها و قیمت آینه های بزرگ تزئینی، فراموش نکنید که جایگزینی را انتخاب کنید که مناسب سبک خانه شما باشد!

مدل های آینه بزرگ

برای کسانی که به دنبال یک گزینه مفید هستند: کابینت های آینه ای

اگر می‌خواهید آینه‌ای که می‌خرید فضای ذخیره‌سازی را فراهم کند، می‌توانید کابینت و کمد آینه‌ای را انتخاب کنید. طرح های زیادی وجود دارد که می تواند دکوراسیون منزل شما و نیازهای شما را برآورده کند!

آینه های کشو دار

فرمت های مختلف مقاله مدل های آینه :

b2n yun shorturl
1ea cutt rebrandly

منبع : koctas

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =