شیوه نامه حمل و ارسال

ثبت، تولید و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق کارت به کارت یا اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

– با توجه به ساخت سفارشی تک به تک محصولات، زمان تولید هر محصول متفاوت است و در زمان ثبت سفارش نیاز به تماس با واحد فروش و اطلاع دقیق از زمان تحویل است.

– زمان تحویل سفارشات در فاکتور خرید درج شده و از یک روز بعد از ثبت سفارش و بر اساس روز های کاری سال محاسبه میگردد.

– در مواقعی امکان بروز تاخیر در سفارشات وجود دارد که نهایتا تا 7 روز کاری در نظر گرفته شده است.

– در شرایطی که به دلیل نوسانات قیمت، فروش مواد اولیه در بازار متوقف گردد، تاخیر در سفارش پیش بینی نشده است.

– به دلیل همه گیری ویروس کرونا، در صورت اعلام ابلاغیه از مراجع بهداشتی کشور مبنی بر الزام تعطیلی واحد های تولیدی، بوجود آمدن تاخیر در تولید و به طبع تحویل سفارش پیش بینی نشده است.

– مجموعه هومودکورز به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

باربری و حمل مصنوعات چوبی بدون شک از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد پس از خرید صنایع چوبی است . به‌خصوص هنگامی‌ که محصول خود را به صورت اینترنتی یا نمایشگاهی خریده‌ باشید و نیاز به حمل سرویس های چوب به شهرستان دارید. همین‌طور کسانی‌که قصد جابه‌جایی دارند نیز دغدغه‌ی باربری و حمل  را خواهندداشت. در هنگام باربری و حمل نکات موثری در بسته‌بندی و حمل وجود دارد که رعایت آن‌ها کمک می‌کند وسایل شما آسیبی نبینند.

خسارت در هنگام حمل و نقل

مجموعه هومودکورز همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مجموعه ما تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور، پیگیری و خسارت را پس از مطالبه از شرکت حمل و نقل جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید همگی در زمان تحویل سفارش توسط خریدار یا مشتری بررسی و در حضور مامور حمل به شرکت اطلاع داده شود. در صورت مشاهده و وجود مشکل در محصول، از قبول آن خودداری کرده و پس از هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش ، کالای آسیب دیده باید به همراه تصاویر گرفته شده، صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به کارخانه  ارسال شود. در این شرایط شرکت در راستای تسهیل امور، پیگیری خسارات بوجود آمده را انجام داده و پس از مطالبه از شرکت حمل کننده سفارش تصمیم به تعمیر، تولید مجدد یا عودت وجه سفارش می نمایید.