سبک زندگی

چه چیزی باید در کیف مراقبت از نوزاد باشد؟

کیف مراقبت از نوزاد

چه چیزی باید در کیف مراقبت از نوزاد باشد؟

این کیف که به کیف نوزاد مادر یا کیف مراقبت از نوزاد معروف است باید حاوی محصولاتی باشد که بتواند تمام نیازهای نوزاد و مادر را برآورده کند. وقتی در خانه هستید همه چیز را در دست داشته باشید، کار شما را آسان تر می کند. وقتی به بیرون میروید چه؟ در اینجا چند مورد ضروری وجود دارد که باید در کیت مراقبت از کودک، یکی از نجات دهندگان شما هنگام بیرون رفتن، داشته باشید. شما باید این محصولات را همراه خود داشته باشید. به این ترتیب می توان نیازهای کودک خود و همچنین نیازهای خود را به بهترین شکل ممکن برآورده کنید. اگر برخی از محصولات ذکر شده را همراه خود نبرید و به کیف نگهداری نوزاد اضافه نکنید، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید. حالا بیایید با هم بررسی کنیم که چه چیزهایی باید در کیف نوزاد یا کیف مراقبت از نوزاد مادرتان داشته باشید.

کیف مراقبت از نوزاد چگونه باید باشد؟

اول از همه، کیف مراقبت از نوزاد باید بزرگ و پهن باشد. به خصوص در دوره نوزادی، کودک شما نیازهای زیادی خواهد داشت. به همین دلیل باید یک کیف بچه بزرگ انتخاب کنید. علاوه بر این، وجود چشم های حرارتی در کیف مراقبت از نوزاد بسیار مهم است. کیف های مراقبت از نوزاد به شکل کوله پشتی بسیار راحت تر قابل حمل هستند. در نهایت، وزن سبک کیف مراقبت از نوزاد که انتخاب می‌کنید، حمل آن را بسیار آسان‌تر می‌کند.

کیف مراقبت از نوزاد

لوازم ضروری کیف نوزاد

اکنون می توانیم محصولاتی را که باید در کیف نوزاد داشته باشید را با هم بررسی کنیم.

محصولات شیردهی

اگر شما یک مادر شیرده هستید، اگر شیر خود را در محتویات کیسه نوزاد دوش می‌دهید . حتماً باید یک پیش‌بند شیرده، یک شیشه شیر و یک ظرف نگهداری داشته باشید.

محصولات تغذیه ای

نوزادان باید در فواصل زمانی معینی تغذیه شوند. حتی اگر بیرون از خانه هستید، حتماً باید به کودک خود در زمانی که گرسنه است به او غذا بدهید. به همین دلیل، محصولات غذایی جزو الزامات کیف مراقبت از نوزاد هستند. می توانیم محصولات تغذیه کودک را که باید در کیف کودک وجود داشته باشد را به شرح زیر لیست کنیم.

اگر به نوزاد خود شیر نمی دهید و یا از شیر خشک آماده استفاده می کنید . حتما باید غذای مذکور را در کیف خود نگه دارید. علاوه بر این، آب گرم و یک بطری در قمقمه حتما باید همراه شما باشد.

اگر کودک شما به غذای کمکی روی آورده است، فینگر فودها، پوره سبزیجات و میوه هایی که خودتان در خانه تهیه کرده اید . پیش بند بچه، قاشق غذاخوری، بشقاب غذاخوری و آب از جمله محصولاتی هستند که باید در کیف نگهداری کودک خود داشته باشید.

کیف نوزاد

لوازم مراقبتی کیف مراقبت از نوزاد

اگر به این فکر می کنید که چه چیزی باید در کیف مراقبت از کودک باشد، باید در مورد محصولات مراقبتی بسیار دقیق باشید. زیرا محصولات مراقبتی باید شامل عناصری باشند که زندگی شما را در زندگی روزمره آسان تر کرده و به کودک شما اجازه می دهد روزهای راحت تری را سپری کند. لیستی که برای شما آماده کرده ایم شامل تمام محصولات مراقبتی است که نوزاد در طول روز به آنها نیاز دارد. در اینجا محصولات مراقبتی وجود دارد که باید در کیف نوزاد خود داشته باشید!

• پوشک

• دستمال مرطوب

• تعویض پوشک یا تعویض پوشک

• کرم برای محل خارش پوشک

• کیسه نگهداری پارچه کثیف

• آداپتور باز کننده بینی

• دندانه دار کردن

در حالی که محصولات مراقبتی ذکر شده در بالا به طور کلی برای شما مفید خواهند بود، ممکن است لازم باشد برخی از محصولات مراقبتی دیگر را برای موقعیت‌های خاص فرزندتان در کیف خود قرار دهید. به عنوان مثال، اگرچه دندان گیر برای نوزاد 6-0 ماهه نیاز چندانی ندارد، اما این محصول برای نوزادان 6 تا 12 ماهه ضروری است.

مراقبتی نوزاد

محصولات پوشاک

واضح است که محصولات پوشاک بدون شک از جمله محصولاتی هستند که کودک شما در زندگی روزمره به آن نیاز دارد. تعویض مکرر نوزاد به دلیل استفراغ، تعریق و کثیف شدن مستلزم همراه داشتن مقدار زیادی لباس و سایر وسایل لباس است. در اینجا مواردی وجود دارد که باید در کیف مراقبت از کودک در مورد محصولات لباس وجود داشته باشد.

• زیر شلواری

• ژاکت کش باف پشمی

• کلاه یا کلاه

• جوراب

• دستکش

• لباس یدکی

برای اینکه فرزندتان زندگی سالم‌تری داشته باشد و راحت‌تر باشد، فراوانی این محصولات که ترجیح می‌دهید تأثیر تسهیل‌کننده‌ای در زندگی روزمره خواهد داشت.

وسایل نوزاد

اسباب بازی در کیف مراقبت از نوزاد

اگرچه اسباب‌بازی‌ها به‌عنوان محصولات مرتبط با مراقبت دیده نمی‌شوند، اما به کودک شما کمک می‌کنند زمانی که بی‌قرار هستند آرام شود. می‌توانید با نگه‌داشتن اسباب‌بازی‌هایی که کودکانتان از بازی کردنشان لذت می‌برند و هرگز نمی‌خواهند با آنها در کیفتان بگذارند، مدیریت لذت‌بخش‌تری را در مراقبت فعال کنید. از آنجایی که لیست اسباب بازی ها با توجه به انتخاب کودک شما متفاوت خواهد بود، لیست را به شما واگذار می کنیم.

وسایل مادر

هنگام تهیه کیف مراقبت از نوزاد برای کودک خود نباید خود را فراموش کنید. یک کیف مجزا برای کودک شما و خودتان چیزی جز یک بار سنگین نخواهد بود. بنابراین فراموش نکنید که محصولات زیر را در کیف خود قرار دهید.

• کرم نوک سینه

• پد سینه

• سپر سینه

فرمت های مختلف کیف مراقبت از نوزاد :

b2n yun shorturl
1ea cutt rebrandly

منبع : bebeyum

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شش =